Simple Sandbox 2

Simple Sandbox 2 Android için APK'yı indirin

Kendi dünyanızı yaratın ve keşfedin!

4.5/5 (10 Oys)
524.27 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Simple Sandbox 2 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Simple Sandbox 2 1.6 Android için

Keşfedin, Oluşturun ve Paylaşın - Simple Sandbox 2, yaratıcılığınızı serbest bırakmanın mükemmel bir yoludur!

İndirme Boyutu 524.27 MB
Sürüm 1.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici MadnessGames
Gereksinimler
• Android 4.4 or higher
• 1 GB RAM
• 50 MB of free storage space

Basit Korumalı Alan 2 nedir?

Simple Sandbox 2, Android cihazlar için bir açık dünya sanal oyunudur. Popüler Simple Sandbox'ın devamı niteliğindedir ve daha sürükleyici ve kapsamlı oyun deneyimi. Oyun oyuncuların uçsuz bucaksız bir dünyayı keşfetmelerine, kendi oyunlarını inşa etmelerine ve özelleştirmelerine izin verir kendi yapıları ve çevre ve diğerleriyle etkileşim oyuncular.

Basit Korumalı Alan 2'nin Özellikleri

Simple Sandbox 2, geliştirmek için çok çeşitli özellikler sunar. oyun deneyimi. Oyuncular kendi yapılarını oluşturabilir ve onları çeşitli bloklar, öğeler ve dekorasyonlarla özelleştirin. Ayrıca dünyayı keşfedebilir, yeni yerler keşfedebilir ve çevre ve diğer oyuncularla etkileşime geçin. oyun aynı zamanda oyuncuların hayatta kalmasına yardımcı olmak için çeşitli araçlar ve silahlar sunar ve dünyada gelişmek.

Grafikler ve Ses

Simple Sandbox 2, çarpıcı 3D grafiklere ve sürükleyici sese sahiptir Etkileri. Oyunun görselleri oldukça detaylı ve çevre hayat dolu. Ses efektleri gerçekçi ve yaratmaya yardımcı oluyor gerçekten sürükleyici bir deneyim.

Oyun

Simple Sandbox 2, oyunculara izin veren bir açık dünya sanal oyunudur. dünyayı keşfetmek, kendi yapılarını inşa etmek ve özelleştirmek ve çevre ve diğer oyuncularla etkileşime geçin. oyun aynı zamanda oyuncuların hayatta kalmasına yardımcı olmak için çeşitli araçlar ve silahlar sunar ve dünyada gelişmek.

Sonuç

Simple Sandbox 2, Android cihazlar için bir açık dünya sanal oyunudur. Oyun deneyimini geliştirmek için çok çeşitli özellikler sunar. çarpıcı 3D grafikler ve sürükleyici ses dahil olmak üzere deneyim Etkileri. Oyun ayrıca çeşitli araçlar ve silahlar sunar. oyuncuların dünyada hayatta kalmasına ve gelişmesine yardımcı olun. Basit Sandbox 2 bir sürükleyici ve geniş bir oyun arayanlar için harika bir oyun sanal alan deneyimi.
Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..