Six-Guns

Six-Guns Android için APK indir

Six-Guns ile maceraya atılın!

4.5/5 (12 Oys)
26.6 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Six-Guns Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Six-Guns 2.9 Android için

Nihai açık dünya aksiyon-macera oyunu Six-Guns ile vahşi batıyı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin!

İndirme Boyutu 26.6 MB
Sürüm 2.9
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Gameloft
Gereksinimler
• Android 2.3 or higher
• 1GHz processor
• 512MB RAM
• 800MB free storage space
Diğer Platform

Six-Guns, Android için aksiyon dolu, açık dünya oyunudur cihazlar. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyun sizi Vahşi doğaya götürüyor Haydutlar, canavarlar ve diğerleriyle savaşmanız gereken Batı düşmanlar. Devasa bir açık dünyayı keşfedebilir, görevleri tamamlayabilir ve güçlü silahlar ve öğelerle karakterini geliştir.

Six-Guns, çarpıcı grafiklere ve gerçekçi animasyonlara sahiptir. Oyunun ortamları ayrıntılı ve sürükleyicidir ve karakterler son derece ayrıntılı ve etkileyici. arasından seçim yapabilirsiniz tabancalar, tüfekler ve pompalı tüfekler dahil olmak üzere çeşitli silahlar ve onları özel yeteneklerle yükseltin.

Oyun ayrıca çeşitli görevler ve mücadeleler içerir. Sen hikaye tabanlı görevleri, yan görevleri ve özel görevleri tamamlayabilir zorluklar. Ayrıca çevrimiçi olarak diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. çok oyunculu savaşlar.

Six-Guns, arayan Android kullanıcıları için harika bir oyundur. aksiyon dolu, açık dünya deneyimi. Çarpıcı özelliği ile grafikler, sürükleyici ortamlar ve zorlu görevler, Six-Guns kesinlikle saatlerce sürecek bir eğlence sunuyor.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..