Stacklands

Stacklands PC için Ücretsiz İndir

Stacklands ile potansiyelinizi açığa çıkarın.

5/5 (11 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
Stacklands Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Stacklands 1.0 pencereler için

Stacklands: Bulut depolamadan web geliştirmeye kadar tüm dijital ihtiyaçlarınız için tek adresiniz.

Sürüm 1.0
Lisans Paralı
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Sokpop Collective
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 4 GB RAM
• 2 GHz processor
• DirectX 11
• 500 MB of available storage space
Diğer Platform

Stacklands, Windows için heyecan verici ve zorlu bir oyundur. BT oyuncuların farklı blokları istiflemesini gerektiren bir bulmaca oyunudur. bir kule oluşturmak için şekiller ve boyutlar. amaç inşa etmektir devrilmeden mümkün olan en yüksek kule. Oyun her biri kendine özgü zorlukları olan çeşitli seviyelere sahiptir. Oyuncular sorunu çözmek için problem çözme becerilerini kullanmalıdır. blokları istiflemenin ve sağlam bir kule oluşturmanın en iyi yolu.

Oyunda, her biri farklı özelliklere sahip çeşitli renkli bloklar bulunur. kendi benzersiz şekli ve boyutu. Oyuncular yaratıcılıklarını kullanmalı ve istiflemenin en iyi yolunu bulmak için problem çözme becerileri bloklar ve istikrarlı bir kule oluşturun. Oyun ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. oyuncuların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek güçlendirmeler. Bunlar güçlendirmeler, oyunculara ihtiyaç duyduklarında ekstra destek sağlayabilir çoğu.

Stacklands, herkes için uygun, öğrenmesi kolay bir oyundur yaşlar. Oyun, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir. başlamak kolaydır. Oyun ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. zorluk seviyeleri, böylece tüm beceri seviyelerindeki oyuncular onlar için doğru olan meydan okuma.

Stacklands, bulmacalardan hoşlananlar için harika bir oyun ve problem çözme. Zaman geçirmek ve meydan okumak için harika bir yol beynin. Renkli grafikleri ve sezgisel kontrolleri ile, Stacklands, saatlerce eğlence sunacağından emin.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..