Steam

Steam Android için Ücretsiz APK İndir

Oyun gücünün kilidini açın.

4.6/5 (15 Oys)
47.4 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Steam Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Steam 3.4 Android için

Tüm favori oyunlarınız için nihai dijital oyun platformu olan Steam'in gücünü deneyimleyin!

İndirme Boyutu 47.4 MB
Sürüm 3.4
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Valve Corporation
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1GB of RAM
• 2GB of free storage space

Steam, Android için oynamanıza izin veren ücretsiz bir oyundur. dünyanın her yerinden arkadaşlar ve aile. için harika bir yol bağlantıda kalın ve sevdiklerinizle eğlenin. Steam ile siz En sevdiğiniz oyunları oynayabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve hatta meydan okuyabilirsiniz. onları seçtiğiniz bir oyuna.

Steam'in kullanımı ve gezinmesi kolaydır. Basit bir arayüze sahiptir bu, istediğiniz oyunları bulmanızı ve oynamanızı kolaylaştırır. Yapabilirsiniz ayrıca başarılarınızı göstermek için profilinizi özelleştirin ve oyun istatistikleri. Hatta gruplara katılabilir ve başkalarıyla sohbet edebilirsiniz. oyuncular.

Steam, oyun deneyiminizi geliştirmek için çeşitli özellikler de sunar deneyim. Turnuvalara katılabilir ve diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. oyuncular. yapmak için oyun içi öğeler ve yükseltmeler de satın alabilirsiniz. oyununuz daha da keyifli. Ayrıca klanlara katılabilir ve katılabilirsiniz eğlenceye ortak olun.

Steam, arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanın harika bir yoludur ve aile. Eğlenmek ve eğlenmek için harika bir yol Sevdiklerin. Steam ile en sevdiğiniz oyunları oynayabilir, sohbet edebilirsiniz. arkadaşlarınızla oynayın ve hatta seçtiğiniz bir oyunda onlara meydan okuyun.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..