Subway Surfers

Subway Surfers Android için APK'yı indirin

Subway Surfers ile hayatın için koş!

4.3/5 (11 Oys)
160.4 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Subway Surfers Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Subway Surfers 3.11 Android için

Hareketli metroda bitmeyen koşu maceralarında Jake, Tricky ve Fresh'e katılın ve madeni para ve güçlendiricileri toplarken yaklaşmakta olan trenlerden kaçın.

İndirme Boyutu 160.4 MB
Sürüm 3.11
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Kiloo Games
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 512 MB RAM
• At least 50 MB of free storage space

Subway Surfers, popüler bir mobil oyundur. fırtına gibi oyun dünyası. Bu sonsuz koşucu oyunu tarafından oluşturuldu Kiloo ve SYBO Games ve 1 milyardan fazla indirildi kez dünya çapında. Hem Android hem de iOS platformlarında kullanılabilir, geniş bir kullanıcı yelpazesi için erişilebilir hale getiriyor.

Subway Surfers'ta oyuncular, bir yol boyunca koşan karakterleri kontrol eder. hiç bitmeyen metro yolu, madeni para toplama ve engellerden kaçma yol boyunca. Oyunun grafikleri ve ses efektleri, etkileyici ve oyun hızlı tempolu ve ilgi çekici. Bu bir öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir oyun, bu da onu bir hem sıradan hem de ciddi oyuncular için mükemmel bir seçenek.

Oyun Mekaniği

Subway Surfers, basit ama bağımlılık yaratan bir oyun mekaniğine sahiptir. bu Oyuncunun karakteri, amacı ile bir metro hattı boyunca koşar. gibi engellerden kaçınarak mümkün olduğu kadar çok para toplamak trenler, bariyerler ve diğer tehlikeler gibi. Oyunun kontrolleri sezgisel ve kullanımı kolay. Oyuncular sola veya sağa kaydırabilir şerit değiştirin, zıplamak için yukarı kaydırın ve altına kaydırmak için aşağı kaydırın engeller.

Oyuncular, üzerinden uçmak için jetpack gibi güçlendirmeleri de kullanabilirler. engeller ve daha fazla para toplayın. Oyun aynı zamanda günlük oyunu taze tutan zorluklar ve görevler ve heyecan verici.

Grafikler ve Ses Efektleri

Subway Surfers'ın etkileyici grafikleri ve ses efektleri vardır. oyunun sürükleyici deneyimine katkıda bulunun. Oyunun görselleri ise ayrıntılı arka planlar ve karakter ile renkli ve canlı tasarımlar. Ses efektleri de gerçekçi bir şekilde iyi hazırlanmış. tren sesleri, madeni para toplama sesleri ve karakter sesi fazla.

Oyun Modları

Subway Surfers'ın sunduğu çeşitli oyun modları, oyunun tekrar değeri. Oyunun aşağıdaki bir ana hikaye modu var karakterlerin dünyadaki farklı şehirlerdeki maceraları dünya. Ek olarak, sınırlı süreli etkinlikler vardır, örneğin Yeni karakterler tanıtan Cadılar Bayramı veya Noel etkinlikleri, temalar ve zorluklar.

Sonuç

Subway Surfers, milyonlarca oyuncuyu büyüleyen bir oyundur Dünya çapında. Basit ama bağımlılık yaratan oynanışı, etkileyici grafikleri, ve ses efektleri onu hem gündelik hem de ciddi için bir zorunluluk haline getiriyor oyuncular

Sürekli güncellemeleri ve yeni içeriğiyle Subway Surfers alakalı ve ilgi çekici olmaya devam ediyor. Umarız bu makale size Subway Surfers hakkında değerli bilgiler sağladık ve biz sağladığınız URL'yi geçmenize yardımcı olacağına inanıyorum Google.

 

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..