Summertime Saga

Summertime Saga Android için APK'yı indirin

Summertime Saga ile güneşin altında eğlence!

4.5/5 (15 Oys)
874 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Summertime Saga Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Summertime Saga 0.20 Android için

En İyi Yaz Macerası - Summertime Saga'nın Eğlencesini ve Güneşini Yaşayın!

İndirme Boyutu 874 MB
Sürüm 0.20
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Summertime Saga
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 1GB RAM
• At least 500MB of free storage space
Diğer Platform

Summertime Saga, Android cihazlar için heyecan verici bir oyundur. Bu bir Bir lisenin hikayesini takip eden görsel roman tarzı oyun Öğrenci ve yaz boyunca yaşadığı maceralar. Oyunun kendine has bir ve pek çok ilginç karakterle ilgi çekici bir hikaye ve durumlar. Oyuncular kasabayı keşfedebilir, diğer oyuncularla etkileşim kurabilir. karakterler ve oyunun sonucunu etkileyecek kararlar almak hikaye.

Oyun, güzel grafiklere sahip sürükleyici bir 3D dünyaya sahiptir ve animasyonlar. Oyuncular kasabayı keşfedebilir, farklı yerleri ziyaret edebilir. konumlar ve karakterlerle etkileşim. Oyun ayrıca bir balık tutma, yarış ve daha fazlası gibi çeşitli mini oyunlar. oyuncular karakterlerini farklı giysilerle de özelleştirebilirler ve aksesuarlar.

Summertime Saga ayrıca benzersiz bir flört sistemine sahiptir. oyuncular farklı karakterlerle çıkabilir ve onlarla ilişki kurabilir. Gibi oyuncu oyun boyunca ilerler, yenilerinin kilidini açar içerik ve hikaye. Oyun ayrıca oyun içi para birimine sahiptir. öğeler ve yükseltmeler satın almak için kullanılabilen sistem.

Summertime Saga, Android kullanıcıları için harika bir oyundur. özellikleri ilgi çekici bir hikaye, güzel grafikler ve bol miktarda küçük oyunlar. Oyun ayrıca benzersiz bir flört sistemine sahiptir. oyuna ekstra bir derinlik katmanı ekler. Sürükleyici 3D özelliği ile dünyası ve ilgi çekici karakterleri ile Summertime Saga'nın devam edeceğinden emin olabilirsiniz. oyuncular saatlerce eğlendi.

Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..