Super Crush KO

Super Crush KO PC için Ücretsiz İndirme

Zafere giden yolu parçala!

4.7/5 (16 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
Super Crush KO Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Super Crush KO 1.0 pencereler için

İsteğinizi işlerken sunucuda bir hata oluştu. bunun için üzgünüm

Sürüm 1.0
Lisans Paralı
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Vertex Pop
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• 4 GB RAM
• DirectX 11
• 2 GB available storage space
• Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
• NVIDIA GeForce GTX 650 or AMD Radeon HD 7750

Super Crush KO, aksiyon dolu, yüksek tempolu bir dövüş oyunudur. Pencereler. Sizi çukura sokan yoğun, yandan kaydırmalı bir kavga oyunu çeşitli ortamlarda çeşitli düşmanlara karşı. yapacaksın yenmek için reflekslerinizi, zamanlamanızı ve stratejinizi kullanmanız gerekir. rakipler ve oyun boyunca ilerleme.

Oyunda çok çeşitli karakterler bulunur ve her birinin kendine has özellikleri vardır. kendi benzersiz yetenekleri ve hareketleri. Her birine hakim olmanız gerekecek rakiplerinizi yenmek ve ilerlemek için karakterin hareket seti oyun aracılığıyla. Ayrıca karakterlerinizi bir çeşitli silahlar, zırhlar ve aksesuarlar.

Oyun ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarına sahiptir: tek oyunculu, yerel çok oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu. Yapabilirsiniz AI rakiplerine karşı savaşın veya arkadaşlarınıza yerel veya çevrimiçi savaşlar. Oyun ayrıca çeşitli zorluklara sahiptir ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak başarılar.

Super Crush KO, yoğun, aksiyon dolu bir dövüş oyunudur. daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak. Çeşitli karakterlerle, oyun modları ve özelleştirme seçenekleri, herkes için harika bir oyun yüksek tempolu, yoğun bir dövüş oyunu deneyimi arıyor.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..