Super Mario Pac

Super Mario Pac Android için APK indir

Eğlenceli bir dünyaya atlayın!

4.4/5 (9 Oys)
869 KB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Super Mario Pac Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Super Mario Pac 1.2 Android için

Super Mario Pac dünyasına atlayın ve hayatınızın en büyük macerasını yaşayın!

İndirme Boyutu 869 KB
Sürüm 1.2
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Hermitgames
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1 GB RAM
• 50 MB of free storage space

Super Mario Pac, Android için heyecan verici ve zorlu bir oyundur kullanıcılar. Bu oyun klasik Super Mario Bros. oyununa dayanmaktadır. ama bir bükülme ile. Mario'nun bir labirentte gezinmesine yardım etmelisin. düşmanlardan kaçınırken engeller ve para toplayın. Oyun yardımcı olmak için renkli grafikler, çoklu seviyeler ve güçlendirmeler içerir yol boyunca.

Oyunu alıp oynaması kolaydır, ancak aynı zamanda deneyimli oyuncular için meydan okuma. Strateji ve beceri kullanmalısınız labirentte gezinmek ve düşmanlardan kaçarken para toplamak. Sen yol boyunca size yardımcı olması için güçlendirmeleri de kullanabilir. oyun var her biri kendine özgü zorlukları olan birden fazla seviye.

Super Mario Pac her yaş için harika bir oyundur. Bu harika bir yol zaman geçirmek ve biraz eğlenmek için. Oyunu indirmek ücretsizdir ve oynayın ve Google Play Store'da mevcuttur. Yani, eğer Android'in için eğlenceli ve zorlu bir oyun arıyorsun cihaz, o zaman Super Mario Pac tam size göre bir oyun.

Super Mario Pac, Android kullanıcıları için harika bir oyundur. kolay Al ve oyna, ama aynı zamanda deneyimli için bir meydan okuma sunuyor oyuncular Oyun renkli grafiklere, çoklu seviyelere ve yol boyunca size yardımcı olacak güçlendirmeler. Yani, eğer bir Android cihazınız için eğlenceli ve zorlu bir oyun, ardından Super Mario Pac sizin için mükemmel bir oyun.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..