Tekken Tag Tournament

Tekken Tag Tournament Windows için Ücretsiz İndirin

Nihai Dövüş Öfkesini Serbest Bırakın!

4.3/5 (11 Oys)
65.5 MB
- Özgür
Tekken Tag Tournament Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Tekken Tag Tournament pencereler için

Tekken Tag Tournament ile en üst düzey dövüş turnuvasını deneyimleyin - hızlı tempolu, yoğun aksiyon ve heyecan verici savaşlar!

İndirme Boyutu 65.5 MB
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Gereksinimler
• Windows 7/8/10
• Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent
• 4 GB RAM
• GeForce GTX 660 2GB, Radeon HD 7850 2GB
• DirectX 11
• 10 GB available space
Diğer Platform

Tekken Tag Tournament, Windows için heyecan verici bir dövüş oyunudur. Namco tarafından geliştirilen bu oyun, oyunun dördüncü taksitidir. Tekken serisi. İlk olarak 1999'da Japonya'da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri dünya çapındaki oyuncular arasında popüler bir oyun haline geldi.

Tekken Tag Tournament, benzersiz bir takım dövüşü sunar sistem. Oyuncular Tekken evreninden iki karakter seçebilir ve dövüş sırasında aralarında geçiş yapın. Bu çeşitlilik sağlar kazanmak için kullanılacak strateji ve taktikler. oyun aynı zamanda her biri kendine özgü olan çok çeşitli karakterlere sahiptir hareketler ve yetenekler.

Oyun ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarına sahiptir: Arcade, Versus, Takım Savaşı ve Zamana Karşı Saldırı. Bu modlar izin verir oyuncuların deneyimlerini kişiselleştirmeleri ve kendilerine meydan okumaları için Farklı yollar. Oyun ayrıca çeşitli açılabilir özelliklere sahiptir. yeni karakterler, kostümler ve sahneler gibi içerikler.

Tekken Tag Tournament, heyecan verici bir dövüş oyunudur. benzersiz ve zorlu bir deneyim. Etiket ekibi dövüşüyle sistem, çok çeşitli karakterler ve çoklu oyun modları, bu oyun, tüm oyuncular için saatlerce eğlence sunacağından emin beceri seviyeleri.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..