Temple Run

Temple Run iPhone için Ücretsiz İndir

Temple Run'da hayatınız için koşun!

4.5/5 (12 Oys)
181 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Temple Run Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Temple Run 1.19 iphone için

Hayatın için koş! Temple Run'ın heyecanını yaşayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!

İndirme Boyutu 181 MB
Sürüm 1.19
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Imangi Studios, LLC.
Gereksinimler
• iOS 8.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
• Apple ID (for App Store)
• Internet connection (for App Store)
Diğer Platform

Temple Run, iPhone için heyecan verici ve bağımlılık yapan bir oyundur. BT sizi bir maceraya götüren bir 3D sonsuz koşu oyunudur. gizemli antik tapınaklar. Koşarken engellerden kaçmalısın, para toplayın ve tapınak koruyucusunun önünde kalmaya çalışın.

Oyun, oynamayı kolaylaştıran basit kontrollere sahiptir. Yapabilirsiniz Dönmek için sola ve sağa kaydırın, zıplamak için yukarı kaydırın ve aşağı kaydırın slayt. Ayrıca sola ve sağa hareket etmek için cihazınızı eğebilirsiniz. Senin gibi oyun boyunca ilerleyin, yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz, güçlendirmeler ve yetenekler.

Temple Run'daki grafikler büyüleyici. oyunun güzeli var ortamlar, ayrıntılı karakterler ve pürüzsüz animasyonlar. Ses efektler ve müzik atmosfere katkıda bulunur ve oyunu daha da güzelleştirir keyifli.

Temple Run, heyecan verici ve zorlayıcı bir oyundur. daha fazlası için geri geliyorsun Basit kontrolleri ve güzel görünümü ile grafikler, sonsuz koşuyu seven herkes için harika bir oyun oyunlar.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..