The Hobbit

The Hobbit Windows PC için indirin

Destansı bir cesaret ve macera yolculuğu.

4.6/5 (13 Oys)
1.2 GB
- Demo
The Hobbit Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek The Hobbit pencereler için

The Hobbit'te Orta Dünya'da unutulmaz bir yolculuğa çıkan Bilbo Baggins'in destansı macerasını deneyimleyin!

İndirme Boyutu 1.2 GB
Lisans Demo
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Sierra Entertaiment
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• 2GHz processor
• 4GB RAM
• DirectX 9.0c
• 4GB available hard drive space
• NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI Radeon HD 4870 graphics card with 512MB VRAM

Hobbit, sizi zorlu bir maceraya götüren klasik bir Windows oyunudur. Orta Dünya'da destansı bir yolculuk. tarafından sevilen romanından uyarlanmıştır. J.R.R. Tolkien, oyun Bilbo Baggins'in maceralarını konu alıyor. kayıp Cüceyi geri almak için destansı bir maceraya atılan hobbit Erebor Krallığı. Orta Dünya dünyasını keşfederken, çeşitli karakterler, yaratıklar ve konumlarla karşılaşın, hepsi orijinal romandan aslına sadık kalınarak yeniden yaratılmıştır.

Oyun, çözebileceğiniz çeşitli bulmacalar ve zorluklar içerir. ilerlemek için tamamlanması gerekir. Aklını kullanman gerekecek ve bulmacaları çözmenin yanı sıra kılıcınız ve kalkanınız için kurnazlık Karşılaşacağınız çeşitli canavarlarla savaşmak için. Senin gibi ilerleme, deneyim kazanacak ve seviye atlayacak, yeni kilitlerin kilidini açacaksınız. görevinizde size yardımcı olacak yetenekler ve öğeler.

Hobbit'teki grafikler büyüleyici, ayrıntılı Orta Dünya dünyasını dünyaya getiren ortamlar ve karakterler hayat. Oyun ayrıca mükemmel bir şekilde orijinal bir film müziğine sahiptir. romanın atmosferini yakalar. Kontroller basit ve sezgisel, alıp oynamayı kolaylaştırıyor.

Hobbit, romanın hayranları için harika bir oyun olmasının yanı sıra sadece eğlenceli ve zorlu bir macera arayanlar. Sürükleyici dünyası ve ilgi çekici bulmacaları ile kesinlikle saatlerce eğlence. Öyleyse kılıcını ve kalkanını kap ve hazırlan Orta Dünya'da destansı bir yolculuğa çıkmak için!

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..