The Secret Order 3: Ancient Times
4.5/5 (8 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
The Secret Order 3: Ancient Times Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek The Secret Order 3: Ancient Times 2016 pencereler için

The Secret Order 3 ile geçmişin sırlarını ortaya çıkarın ve Eski Zamanların gizemlerini keşfedin!

Sürüm 2016
Lisans Paralı
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Sunward Games
Gereksinimler
• Windows XP/Vista/7/8/10
• 1.2 GHz processor
• 512 MB RAM
• DirectX 9.0
• 128 MB video RAM
• 200 MB free disk space

Gizli Düzen 3: Eski Zamanlar heyecan verici bir gizli nesnedir Windows için oyun. Sizi zamanda heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor, geçmişin sırlarını çözmeniz ve geleceği kurtarmanız gereken yer. Bir misyona sahip cesur bir genç kadın olan Sarah Pennington olarak oynuyorsunuz. babasını eski bir kötülükten kurtar. dünyasını keşfederken geçmişte bulmacalar, mini oyunlar ve gizli ilerlemek için çözmeniz gereken nesneler. Çarpıcı özelliği ile görseller, büyüleyici hikaye ve zorlu bulmacalar, The Secret 3. Sıra: Eski Zamanlar sizi kesinlikle eğlendirecek saat.

Oyun, antik çağlardan kalma çeşitli güzel konumlara sahiptir. harabelerden gizemli tapınaklara. Bu yerleri keşfederken, sırları ortaya çıkaracak ve gizli nesneleri ortaya çıkaracaktır. ayrıca sahip olacaksın ilerlemek için bulmacaları ve mini oyunları çözmek. Onunla sezgisel kontroller ve büyüleyici hikaye, Gizli Düzen 3: Antik Zamanlar, saatlerce eğlence sunacağından emin.

The Secret Order 3: Ancient Times ayrıca sürükleyici bir Oyunun atmosferine katkıda bulunan film müziği. sen de yapacaksın bonus kilidini açmak için kullanılabilecek özel öğeleri toplayabilme seviyeleri ve yeni alanlara erişim elde edin. Çarpıcı görselleri ile, büyüleyici hikaye ve zorlu bulmacalar, Gizli Düzen 3: Antik Zamanlar sizi saatlerce eğlendirecek.

Gizli Düzen 3: Eski Zamanlar heyecan verici bir gizli nesnedir Windows için oyun. Çarpıcı görselleri, büyüleyici hikayesiyle, ve zorlu bulmacalar, The Secret Order 3: Ancient Times kesinlikle sizi saatlerce eğlendirmek için. Yani, eğer bir zaman içinde heyecan verici bir macera, ardından The Secret Order 3: Ancient Times sizin için mükemmel bir oyun.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..