The Sims 3

The Sims 3 Android için APK'yı indirin

The Sims 3'te sevdiğiniz hayatı yaşayın!

4.7/5 (13 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
The Sims 3 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek The Sims 3 1.5 Android için

The Sims 3'te her zaman hayalini kurduğunuz hayatı yaşayın - kendi benzersiz dünyanızı yaratın ve olasılıkları keşfedin!

Sürüm 1.5
Lisans Paralı
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Electronic Arts Inc.
Gereksinimler
• Android OS 4.0 or higher
• 1.5GHz processor
• 1GB RAM
• 1GB free storage space
• OpenGL ES 2.0 compatible graphics card

The Sims 3, Android için heyecan verici bir oyundur ve kendi karakterlerinizi yaratın ve özelleştirin ve mükemmel olanı oluşturun Ev. Bir dizi farklı Sim arasından seçim yapabilirsiniz. farklı geçmişlerin çeşitliliği ve mükemmel aileyi yaratın. Ayrıca Sim'lerinizi farklı kıyafetlerle özelleştirebilirsiniz, saç modelleri ve aksesuarlar. Ayrıca çeşitli arasından seçim yapabilirsiniz farklı kariyerlere sahip olun ve Sim'leriniz için mükemmel kariyeri oluşturun.

Oyun ayrıca etrafınızdaki dünyayı keşfetmenize de olanak tanır. Sen farklı yerleri ziyaret edebilir, farklı mahalleleri keşfedebilir, ve hatta yeni insanlarla tanışın. ile de ilişkiler kurabilirsiniz. diğer Sim'ler ve hatta aşkı bul. Ayrıca kendi inşa edebilirsiniz işletmeler ve kendi ürünlerinizi oluşturun.

The Sims 3 ayrıca çeşitli farklı etkinlikler ve küçük oyunlar. Spor yapabilir, yemek yapabilir, bahçecilik yapabilir ve hatta ilgilenebilirsiniz. evcil hayvan Ayrıca özel etkinlik ve aktivitelere de katılabilirsiniz, doğum günü partileri ve tatil kutlamaları gibi. oyun aynı zamanda çeşitli farklı zorluklar ve başarılar içerir; ödül kazanmak için tamamlayabilirsiniz.

The Sims 3, Android için heyecan verici bir oyundur ve kendi karakterlerinizi yaratın ve özelleştirin ve mükemmel olanı oluşturun Ev. Çeşitli farklı aktiviteler, mini oyunlar ve meydan okumalar, The Sims 3 oynayarak saatlerce eğlenebilirsiniz. canlı grafikler ve ilgi çekici oynanış, The Sims 3 kesinlikle tüm Android kullanıcıları için saatlerce eğlence sağlayın.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..