The Sims 4

The Sims 4 Android için APK'yı indirin

Hayalinizdeki Hayatı Yaratın!

4.6/5 (7 Oys)
131.4 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
The Sims 4 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek The Sims 4 39.0 Android için

The Sims 4'te kendi benzersiz hikayenizi yaratın ve en çılgın hayallerinizi gerçekleştirin!

İndirme Boyutu 131.4 MB
Sürüm 39.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Electronic Arts Inc.
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• 2GB RAM
• Qualcomm Snapdragon 625 or higher
• Adreno 506 or higher
• 2GB of free storage

The Sims 4, popüler hayatın son bölümüdür. Android için simülasyon oyunu. Oyuncular kendi oyunlarını yaratır ve kontrol eder. sanal karakterler ve kendi evlerini inşa et, onları keşfet mahalleler ve diğer Sim'lerle etkileşime geçin. Oyun özellikleri bir kendi Sim'inizi oluşturmaktan çok çeşitli özelleştirme seçenekleri Hayalinizdeki evi tasarlamak ve inşa etmek. Ayrıca dünya ve balıkçılık, bahçıvanlık ve Daha. Oyunun sezgisel kontrolleri ve kapsamlı özelleştirmesiyle seçenekler, mükemmel Sim'i yaratabilir ve en vahşi halinizi yaşayabilirsiniz rüyalar.

Android için Sims 4, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yeni özelliklere sahiptir: birden fazla Sim yaratma ve kişiselleştirme yeteneği kişilikler, özellikler ve görünüşler. Ayrıca kendi inşa edebilirsiniz ev ve onu mobilya ve dekorasyonlarla dekore edin. oyun aynı zamanda Balık tutmak, bahçecilik yapmak gibi çeşitli aktiviteler içerir. Daha. Ayrıca dünyayı keşfedebilir ve diğer Sim'lerle etkileşim kurabilirsiniz. ve hatta özel etkinliklere katılın.

Android için Sims 4 ayrıca çeşitli yeni özellikler içerir. Sim'inizin kıyafetlerini, saç stillerini kişiselleştirme yeteneği gibi, ve aksesuarlar. Ayrıca kendi hikayelerinizi oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. onları diğer oyuncularla Oyun ayrıca çeşitli yeni SimCity tarzı şehir kurma oyunu gibi mini oyunlar. Yapabilirsiniz Simlympics gibi özel etkinliklere de katılabilirsiniz. SimCon.

Android için The Sims 4, sürükleyici ve ilgi çekici bir oyundur. kendi sanal dünyanızı yaratmanıza ve rüyalar Sezgisel kontrolleri ve derin özelleştirme seçenekleriyle, mükemmel Sim'i yaratabilir ve en çılgın hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun, ister sürükleyici bir oyun arıyor olun. ve ilgi çekici bir deneyim, Android için The Sims 4 mükemmel bir oyun senin için.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..