The Sims Mobile

The Sims Mobile iPhone için indir

En iyi sanal hayatını yaşa!

4.4/5 (18 Oys)
175 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
The Sims Mobile Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek The Sims Mobile 38.0 iphone için

The Sims Mobile'da en çılgın hayallerinizi gerçekleştirin - kendi benzersiz Sim'inizi yaratın ve sonsuz olasılıklar dünyasını keşfedin!

İndirme Boyutu 175 MB
Sürüm 38.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Electronic Arts Inc.
Gereksinimler
• iOS 10.0 or later
• Compatible with iPhone 5s or later
• Compatible with iPad Air or later
• Compatible with iPad Mini 2 or later
• Compatible with iPod Touch 6th generation or later

The Sims Mobile, iPhone için heyecan verici bir oyundur ve kendi benzersiz Sim karakterlerinizi yaratın ve özelleştirin. senin oluştur Sim'lere sahip olun, evlerini inşa edin ve hayatlarını keşfedin. ayrıca yapabilirsin kulüplere katılın, etkinliklere katılın ve heyecan verici zorlukları tamamlayın. İle The Sims Mobile ile kendi benzersiz hikayelerinizi oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. arkadaşlarınızla paylaşın.

Sims Mobile, Sim'lerinizi çeşitli özelliklerle kişiselleştirmenize olanak tanır giyim, saç modelleri ve aksesuarlar. Ayrıca özelleştirebilirsiniz evleri mobilya, dekorasyon ve ev aletleri ile. İle oyunun sezgisel kontrolleri, Sim'lerinizi kolayca hareket ettirebilir ve onlarla etkileşime geçin. Ayrıca başkalarıyla da ilişkiler kurabilirsiniz. Sim'ler, kulüplere katılın ve etkinliklere katılın.

The Sims Mobile ayrıca çeşitli heyecan verici mücadeleler sunar. Ödül kazanmak için günlük görevleri tamamlayabilir veya özel görevleri üstlenebilirsiniz. özel ödüller kazanmak için etkinlikler. Ayrıca kulüplere ve ödül kazanmak için diğer oyuncularla rekabet edin. Oyunun sosyal özelliği ile özellikler, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. arkadaşlar.

The Sims Mobile, iPhone için heyecan verici bir oyundur ve kendi benzersiz Sim karakterlerinizi yaratın ve özelleştirin. Onunla sezgisel kontroller, özelleştirilebilir karakterler ve heyecan verici zorluklar, The Sims Mobile, herkes için mükemmel bir oyundur. kendi benzersiz hikayelerini yaratmayı ve keşfetmeyi seviyor. İndir Sims Mobile bugün ve kendi benzersiz hikayelerinizi yaratmaya başlayın!

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..