Three Kingdoms: Destiny Heroes

Three Kingdoms: Destiny Heroes Android için Ücretsiz APK İndir

Üç Krallığı Birleştirin, Kaderinizi Belirleyin!

4.3/5 (10 Oys)
733 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Three Kingdoms: Destiny Heroes Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Three Kingdoms: Destiny Heroes 2.0 Android için

Kaderin gücünü açığa çıkarın ve Three Kingdoms: Destiny Heroes'da bir kahraman olun!

İndirme Boyutu 733 MB
Sürüm 2.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici POPULAR GAME
Gereksinimler
• Android 4.4 or higher
• 1GB RAM
• 1GB of storage space
• OpenGL ES 2.0 or higher
• ARMv7 processor or higher
Diğer Platform

Three Kingdoms: Destiny Heroes heyecan verici Android için strateji oyunu. Üç Krallık döneminde geçiyor eski Çin'in ve oyuncuların kendi krallıklarını kurmalarına izin verir, kahramanları işe alın ve diğer oyunculara karşı savaşın. oyun özellikleri çarpıcı 3D grafikler, sürükleyici bir hikaye ve çeşitli Aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz kahramanlar. Oyuncular ayrıca kendi güçlü silahlara ve zırhlara sahip kahramanlar ve becerilerini nihai savaşçı ol.

Oyun, kampanya da dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarına sahiptir modu, bir PvP arenası ve bir kooperatif modu. Oyuncular güçlerini birleştirebilir görevleri tamamlamak ve güçlü düşmanları yenmek için diğer oyuncular. İçinde Ayrıca oyunda çeşitli günlük etkinlikler ve Oyuncuları meşgul edecek ödüller. Oyun ayrıca çeşitli içerir oyuncuların rekabet etmesine izin veren başarıların ve lider tablolarının birbirine karşı.

Three Kingdoms: Destiny Heroes, hayranları için harika bir oyundur. strateji oyunları. Sürükleyici ve heyecan verici bir deneyim sunar, çarpıcı görseller ve ilgi çekici bir hikaye ile. oyun aynı zamanda oyuncuların özelleştirmesine izin veren çeşitli oyun modlarına sahiptir deneyimleri ve diğer oyunculara karşı savaşları. benzersiz ile kahramanlar ve güçlü silahlar, Three Kingdoms: Destiny Heroes kesin saatlerce eğlence sağlamak için.

Android için heyecan verici bir strateji oyunu arıyorsanız, Three Kingdoms: Destiny Heroes mükemmel bir seçim. Onunla çarpıcı görseller, sürükleyici hikaye ve çeşitli oyun modları, saatlerce eğlence sunacağından emin olabilirsiniz. peki sen nesin için beklemek? Three Kingdoms: Destiny Heroes'u bugün indirin ve nihai savaşçı olma yolculuğuna başla!

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..