Toon Blast

Toon Blast iPhone'u Ücretsiz İndirin

Toon Blast ile eğlencenin kilidini açın!

4.8/5 (13 Oys)
438 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Toon Blast Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Toon Blast 9508 iphone için

Toon Blast ile eğlencenin kilidini açın - sizi saatlerce eğlendirecek nihai bulmaca oyunu!

İndirme Boyutu 438 MB
Sürüm 9508
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Peak Games
Gereksinimler
• iOS 10.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
Diğer Platform

Toon Blast: Eğlenceli ve heyecan verici bir bulmacanın tadını çıkarın Toon Blast ile oyun! Bu oyun her yaş için mükemmeldir ve iPhone için kullanılabilir. Renkli çizgi grafiklerle bulmacaları çözerken ve seviyelerin kilidini açarken çok eğleneceğinizden emin olun. Sen yalnız veya arkadaşlarınızla oynayabilir ve hatta bir takıma katılabilirsiniz. turnuvalarda yarışın. 50'den fazla seviye ve daha fazlası ekleniyor düzenli olarak, bu oyundan asla sıkılmayacaksınız. Ayrıca şunları yapabilirsiniz: yol boyunca size yardımcı olacak madeni paraları ve güçlendirmeleri toplayın. Yani, al Toon Blast ile eğlenmeye hazır!

Oynanış: Toon Blast bir bulmaca oyunudur. aynı renkteki küpleri eşleştirmenizi gerektirir. İki veya daha fazlasını eşleştirebilirsin onları tahtadan temizlemek için daha fazla küp. İlerledikçe, temizlemenize yardımcı olabilecek yeni seviyelerin ve özel güçlendirmelerin kilidini açın. daha hızlı kurulur. Ayrıca arkadaşlarınıza ve diğerlerine karşı rekabet edebilirsiniz. becerilerinizi göstermek için turnuvalardaki oyuncular. Ayrıca şunları yapabilirsiniz: güçlendirmeler ve diğer öğeleri satın almak için para toplayın.

Grafikler: Toon Blast'ın özellikleri parlak ve sizi saatlerce eğlendirecek renkli çizgi grafikler. Karakterlerin hepsi benzersiz ve animasyonlar pürüzsüz ve sıvı. Oyun ayrıca çeşitli arka planlara ve seviyelere sahiptir. bu, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak.

Kontroller: Toon Blast'ı oynaması kolaydır ve kontroller basit ve sezgiseldir. Tek yapmanız gereken simgesine dokunmak onları eşleştirmek ve tahtadan temizlemek için küpler. Ayrıca kullanabilirsin yol boyunca size yardımcı olacak güçlendirmeler. Oyun ayrıca bir size oyunun temellerini öğretecek faydalı öğretici.

Genel olarak: Toon Blast eğlenceli ve heyecan verici her yaş için mükemmel bir bulmaca oyunu. renkli karikatür ile grafikler, 50'den fazla seviye ve özel güçlendirmeler, emin olacaksınız bulmacaları çözerken ve seviyelerin kilidini açarken çok eğlenin. O zaman hazırlan Toon Blast ile eğlenmek için!

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..