Township

Township Android için Ücretsiz APK İndir

Hayatı kırsal bir dokunuşla yaşayın.

4.3/5 (9 Oys)
126.26 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Township Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Township 9.9 Android için

Canlı ilçemizde doğanın güzelliğini deneyimleyin - gelin ve modern olanaklar ile doğal güzelliklerin mükemmel dengesini keşfedin!

İndirme Boyutu 126.26 MB
Sürüm 9.9
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Playrix‬
Gereksinimler
• Android 4.4 (KitKat) or higher
• 1GB RAM or higher
• 200MB of free storage space

Township: Android İçin Eğlenceli ve Heyecan Verici Bir Oyun

Township, Android için eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. saatlerce eğlence. sağlayan bir şehir kurma oyunudur. oyuncular kendi kasabalarını inşa edecek ve kaynaklarını yönetecek. oyuncular binalar inşa edebilir, ekin yetiştirebilir ve hayvanları yetiştirebilir. kasabanın maliyesini yönetmek. Oyun ayrıca çeşitli oyuncuların ilgisini çekecek ve eğlendirecek görevler ve meydan okumalar.

Township'i öğrenmesi ve oynaması kolaydır. Oyuncular hızla öğrenebilir oyunun temellerini öğren ve kendi kasabalarını kurmaya başla. Oyun ayrıca çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar, böylece oyuncular kasabalarını beğenilerine göre özelleştirin. Oyuncular bir yapmak için çeşitli binalar, dekorasyonlar ve hatta hayvanlar kasaba benzersiz.

Township ayrıca çeşitli sosyal özellikler sunar, böylece oyuncular diğer oyuncularla etkileşim kurabilir. Oyuncular kulüplere katılabilir, ticaret yapabilir mallar ve hatta turnuvalarda rekabet edin. Bu, ekstra bir katman ekler oyuna eğlence ve heyecan.

Genel olarak Township, Android için saatler sunan harika bir oyundur eğlence Öğrenmesi ve oynaması kolaydır ve çeşitli özelleştirme seçenekleri ve sosyal özellikler. Senin olsun oynamak için eğlenceli ve heyecan verici bir oyun arıyorsanız veya sadece oynamak istiyorsanız kendi şehrini kur, Township senin için mükemmel bir oyun.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.