Treasure of Nadia

Treasure of Nadia Windows için Ücretsiz İndirme

Nadia'nın hazinesinin sırlarını açığa çıkarın.

4.2/5 (11 Oys)
2.9 GB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Treasure of Nadia Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Treasure of Nadia 51092 pencereler için

Nadia's Treasure'ın sırlarını açığa çıkarın ve unutulmaz bir macera ve keşif yolculuğuna çıkın!

İndirme Boyutu 2.9 GB
Sürüm 51092
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici NLT Media
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 2 GHz processor
• 4 GB RAM
• DirectX 9.0c
• 2 GB available hard drive space
• 1024 x 768 display resolution
• DirectX 9.0c compatible graphics card with 256 MB of memory
Diğer Platform

Treasure of Nadia, Windows için heyecan verici bir macera oyunudur. BT bir görevde olan cesur bir kaşif olan Nadia'nın hikayesini takip ediyor. atalarının kayıp hazinesini bul. Oyuncular Nadia'ya katılacak antik kalıntıların sırlarını ortaya çıkarma ve keşfetme arayışı gizli zenginlikler Yol boyunca tehlikeli düşmanlarla karşılaşacaklar. bulmacaları çözün ve geniş ve güzel bir dünyayı keşfedin.

Oyun, benzersiz bir aksiyon ve bulmaca çözme karışımı sunuyor. Oyuncular, bir silah kullanarak düşman ordularının arasından geçerek savaşacaklar. çeşitli silahlar ve büyülü büyüler. Ayrıca kullanmaları gerekecek bulmacaları çözmek ve oyunda ilerlemek için zekalarını kullanırlar. Onunla çarpıcı görseller ve sürükleyici film müziği, Treasure of Nadia heyecan verici oynanışıyla kesinlikle oyuncuları büyüleyecek.

Treasure of Nadia, tüm oyuncular için benzersiz bir deneyim sunuyor yaşlar. Çeşitli zorluk seviyelerine sahiptir, böylece oyuncular becerilerine en uygun mücadeleyi seçin. Ayrıca bir keşfedilecek çeşitli sırlar ve yan görevler, oyunun tekrar değeri. Sürükleyici hikayesi ve büyüleyici yapısıyla oynanış, Treasure of Nadia kesinlikle saatlerce eğlence.

Treasure of Nadia, Windows için heyecan verici bir macera oyunudur. Heyecan verici hikayesi, büyüleyici görselleri ve zorlu bulmacalar, kesinlikle saatlerce eğlence sağlayacaktır. Oyuncular antik kalıntıların sırlarını ortaya çıkarma arayışında Nadia'ya katılın ve gizli zenginlikleri keşfedin. Eşsiz aksiyon karışımı ve bulmaca çözen Treasure of Nadia, kesinlikle oyuncuları büyüleyecek heyecan verici oynanışı.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..