Virtual Families

Virtual Families Ücretsiz APK İndir

Sanal Olarak Birlikte Yaşayın, Sevin ve Büyüyün!

4.7/5 (10 Oys)
64 MB
- ✔ En sonuncu - Demo
Virtual Families Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Virtual Families 1.7 Android için

Aile hayatının neşesini güçlük çekmeden yaşayın - bugün Sanal Aileler oynayın!

İndirme Boyutu 64 MB
Sürüm 1.7
Lisans Demo
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Last Day of Work
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 512MB of RAM
• At least 40MB of free storage space

Sanal Aileler, dikkat etmenizi sağlayan bir Android oyunudur. sanal bir ailenin Sanal bir aileyi evlat edinebilir ve ardından onlara yiyecek, giyecek ve diğer şeyleri sağlayarak onlara bakmak ihtiyaçlar. Ayrıca ailenin evini özelleştirebilir ve dekore edebilirsiniz. mobilya ve diğer eşyalarla birlikte. Oyun ayrıca şunları içerir: sanal cihazınızla oynayabileceğiniz mini oyunlar ve aktiviteler aile.

Oyun, gerçekçi bir 3D ortamına sahiptir ve evi keşfedin ve aile üyeleriyle etkileşime geçin. Yapabilirsiniz ayrıca ailenin görünümünü ve kıyafetlerini de özelleştirin. ayrıca yapabilirsin sağlayarak ailenin sağlığına ve mutluluğuna özen gösterin. tıbbi bakım ve eğlence ile.

Sanal Aileler ayrıca çeşitli zorluklar ve görevler içerir ödül kazanmak için tamamlayabilirsiniz. karşı da rekabet edebilirsiniz. oyunun lider tablolarındaki diğer oyuncular. Oyun ayrıca özellikleri belirli görevleri tamamlayarak kilidini açabileceğiniz başarılar ve ödüller görevler.

Sanal Aileler, fotoğraf çekmeyi seven herkes için harika bir oyundur. sanal bir ailenin bakımı. Öğrenmesi kolaydır ve saatlerce eğlence. Oyun ayrıca çeşitli özelleştirme seçenekleri içerir ve sizi eğlendirecek mini oyunlar.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..