War Mongrels

War Mongrels iPhone'u Ücretsiz İndirin

Savaş Melezlerinin Öfkesini serbest bırakın.

4.4/5 (9 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
War Mongrels Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek War Mongrels 1.1 iphone için

Savaş Melezlerinin gücünü serbest bırakın ve düşmanlarınızı güç ve cesaretle yenin!

Sürüm 1.1
Lisans Paralı
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Destructive Creations
Gereksinimler
• iOS 8.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
• Optimized for iPhone 5, iPhone 6, and iPhone 6 Plus
Diğer Platform

War Mongrels, yeni ve heyecan verici bir oyundur. Sizi aksiyonun tam ortasına koyan iPhone. Sen olacaksın bir yol boyunca savaşırken bir paralı asker ekibini kontrol etmek çeşitli tehlikeli görevler. Aklını kullanmak zorunda kalacaksın ve rakiplerinizi zekice alt etme ve her görevi tamamlama stratejisi.

Oyunda seçebileceğiniz çeşitli silahlar ve ekipmanlar bulunur ekibinizi ve taktiklerini özelleştirmenize olanak tanır. yapacaksın ayrıca siz ilerledikçe ekibinizin yeteneklerini yükseltebileceksiniz oyun aracılığıyla. Ne zaman yapılacağı konusunda zor kararlar vermeniz gerekecek. saldırı ve ne zaman geri çekilmeniz gerektiği ve ayrıca silahınızı en iyi nasıl kullanacağınız kaynaklar.

Oyunda ayrıca her biri kendi karakterine sahip çeşitli düşmanlar bulunur. benzersiz yetenekler ve stratejiler. için parmak uçlarında olman gerekecek onları alt et ve görevini tamamla. Oyun ayrıca bir korumak için çöllerden ormanlara kadar çeşitli ortamlar ilginç eylem.

War Mongrels, heyecan verici ve zorlayıcı bir oyundur. daha fazlası için geri geliyorsun Yoğun aksiyon ve stratejik oyun, unutulmaz bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu yüzden iPhone'unuzu kapın ve destansı bir maceraya hazırlanın!

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..