Warface

Warface Android için Ücretsiz APK İndir

Warface'te içinizdeki savaşçıyı serbest bırakın.

4.6/5 (14 Oys)
2 GB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Warface Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Warface 3.3 Android için

Aksiyon dolu, oynaması ücretsiz bir nişancı oyunu olan Warface'te yoğun savaşın heyecanını yaşayın!

İndirme Boyutu 2 GB
Sürüm 3.3
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Digital Extremes
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1 GB RAM
• 1.2 GHz dual-core processor
• GPU support for OpenGL ES 2.0
• 500 MB free storage space
Diğer Platform

Warface yoğun, aksiyon dolu, oynaması ücretsiz bir nişancı oyunudur Android cihazlar için. Ünlü Crytek tarafından geliştirilen Warface, yoğun PvP ve PvE aksiyonu sunan çevrimiçi çok oyunculu bir oyun. Oyuncular çeşitli sınıflar arasından seçim yapabilir ve kendi sınıflarını özelleştirebilir. kendi benzersiz savaş stillerini yaratmak için silahlar ve teçhizat. Birlikte takımlı ölüm maçı, herkes için ücretsiz ve co-op görevler, Warface geniş bir oyun yelpazesi sunar deneyimler.

Oyun ayrıca çarpıcı görsellere ve gerçekçi sese sahiptir efektler, oyuncuların kendilerini yoğun bir şekilde kaptırmalarına olanak tanır aksiyon. Warface ayrıca geniş bir silah ve ekipman yelpazesi sunar. saldırı tüfekleri, av tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve daha fazlası dahil. Oyuncular ayrıca silahlarını çeşitli özelliklerle özelleştirebilirler. dürbünler, susturucular ve daha fazlası gibi ekler.

Warface ayrıca takım modu da dahil olmak üzere çeşitli oyun modları sunar. ölüm maçı, herkes için ücretsiz ve ortak görevler. Oyuncular takım kurabilir yoğun PvP'de savaşmak için arkadaşlarınızla veya rastgele bir takıma katılın maçlar. Warface ayrıca oyuncuların oynayabileceği benzersiz bir PvE moduna sahiptir. zorlu görevleri tamamlamak için yapay zeka kontrollü müttefiklerle ekip kurun görevler.

Warface, Android cihazlar için harika bir oyundur ve yoğun aksiyon ve çok çeşitli oyun deneyimleri. çarpıcı ile görseller, gerçekçi ses efektleri ve çeşitli silahlar ve donanım, Warface sizi saatlerce eğlendireceğinden emin. Yani, eğer yoğun, aksiyon dolu bir nişancı oyunu arıyorsanız, o zaman Warface sizin için mükemmel bir seçim.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.