Word Search
4.5/5 (8 Oys)
20.64 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Word Search Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Word Search 1.0 Android için

Kelime Arama ile Eğlencenin Kilidini Açın - Gizli Kelimeleri Bulun ve Mücadelenin Tadını Çıkarın!

İndirme Boyutu 20.64 MB
Sürüm 1.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Global Apps2
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 50MB of free storage space
• Internet connection (for optional online features)
Diğer Platform

Kelime Arama, Android kullanıcıları için eğlenceli ve ilgi çekici bir oyundur. Bu oyuncuları gizli kelimeleri bulmaya zorlayan klasik bir kelime oyunu bir harf ızgarası. Oyuncular tümünü aramalı ve bulmalıdır. Zaman dolmadan ızgaradaki gizli kelimeler. oyun basit oynamak ve her yaş için uygun.

Oyun, her biri farklı bir seviyeye sahip çeşitli seviyelere sahiptir. ızgara boyutu ve farklı bir sözcük grubu. Oyuncular bir küçükten büyüğe ızgara boyutlarının seçimi ve oyun rasgele içinde gizli kelimelerle bir harf ızgarası oluşturun. Oyuncular, zamanlayıcıdan önce ızgaradaki tüm kelimeleri bulmalıdır. biter.

Kelime Arama ayrıca yardımcı olabilecek çeşitli güçlendirmeler içerir oyuncular gizli kelimeleri bulur. Bu güçlendirmeler ipuçları içerir. gizli bir kelimenin yerini ve ekleyen ekstra zamanı ortaya çıkarır. zamanlayıcıya birkaç saniye. Oyuncular ayrıca tamamlayarak jeton kazanabilirler. yeni seviyelerin kilidini açmak veya satın almak için kullanılabilecek seviyeler güçlendirmeler.

Kelime Arama, kelime arayan Android kullanıcıları için harika bir oyundur. eğlenceli ve zorlu bir oyun için. Çeşitli seviyeleri ve güçlendirmeler, oyuncuları saatlerce eğlendireceğinden emin olabilirsiniz. Yani, eğer Android'inde oynamak için klasik bir kelime oyunu arıyorsun cihaz, Kelime Arama mükemmel bir seçimdir!

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.