you as a baby simulator

you as a baby simulator Windows PC için indirin

Ebeveynlik sevincini yaşayın - Bebek Simülatörü!

4.4/5 (8 Oys)
705.8 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
you as a baby simulator Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek you as a baby simulator 1.0 pencereler için

Çığır açan bebek simülatörümüzle ebeveynliğin zevklerini güçlük çekmeden yaşayın!

İndirme Boyutu 705.8 MB
Sürüm 1.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici mrferretgames
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• 2 GHz processor
• 4 GB RAM
• 1 GB of available hard disk space
• DirectX 9.0c or higher
• 1024 x 768 screen resolution

Bebek Simülatörü: Windows İçin En İyi Bebek Bakımı Oyunu

Baby Simulator, Windows için en üst düzey bebek bakımı oyunudur. BT sizi yeni bir ebeveynin yerine koyarak deneyimlemenize olanak tanır. ebeveynliğin sevinçleri ve zorlukları. Besleyebilir, giydirebilir ve değerli ebeveynliği öğrenirken sanal bebeğinizle ilgilenin yol boyunca beceriler. Gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile, Bebek Simülatörü, gerçek için pratik yapmanın mükemmel bir yoludur şey!

Baby Simulator'da size çeşitli görevler sunulacak Tamamlamak. Ayrıca bebeğinizi beslemeniz ve altını değiştirmeniz gerekecek. onları eğlendirin. Ayrıca bebeğinizin görünümünü ve isim ve bir dizi kıyafet ve aksesuar arasından seçim yapın. Senin gibi ilerleme, yeni seviyelerin ve zorlukların kilidini açacaksınız. ayrıca yapabilirsin en mutlu olanı kimin yetiştirebileceğini görmek için arkadaşlarınız ve ailenizle rekabet edin bebeğim!

Baby Simulator ayrıca aşağıdakiler gibi çeşitli mini oyunlar da içerir: bulmacalar ve hafıza oyunları. Bu oyunlar size yardımcı olmak için tasarlandı ebeveynlik becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra eğlenceli ve bebeğinizle etkileşime geçmenin ilgi çekici yolu. Ayrıca paylaşabilirsiniz arkadaşlarınızla ve ailenizle ilerleyin ve puanlarınızı onların.

Bebek Simülatörü, bebek sahibi olmak isteyen herkes için mükemmel bir oyundur. Ebeveynliğin sevinçlerini ve zorluklarını deneyimleyin. gerçekçi grafikler ve ses efektlerinin yanı sıra çeşitli mini oyunlar ve Baby Simulator, bebek bakımı için en iyi oyundur. Windows.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..