Adobe Illustrator

Adobe Illustrator Windows için Ücretsiz İndirin

Adobe Illustrator ile Vizyonunuzu Oluşturun

4.6/5 (8 Oys)
1.9 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Adobe Illustrator Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Adobe Illustrator CC 27.3 pencereler için

Adobe Illustrator ile Vizyonunuzu Yaratın - Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın!

İndirme Boyutu 1.9 MB
Sürüm CC 27.3
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Adobe
Diğer Platform

Windows için Adobe Illustrator nedir?

Windows için Adobe Illustrator, güçlü bir vektör grafik düzenleyicisidir baskı için profesyonel kalitede resimler oluşturmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır, web ve video projeleri. Endüstri standardı vektördür dünya çapında milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan grafik yazılımı dünya. Sezgisel kullanıcı arabirimi ile Illustrator bunu kolaylaştırır herhangi bir proje için logolar, çizimler ve diğer sanat eserleri oluşturmak için.

Windows için Adobe Illustrator ile Neler Yapabilirsiniz?

Windows için Adobe Illustrator, güçlü bir vektör grafik düzenleyicisidir baskı, web ve video projeleri. Endüstri standardı vektör grafikleridir. dünya çapında milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan yazılım. İle Sezgisel kullanıcı arabirimi Illustrator, oluşturmayı kolaylaştırır herhangi bir proje için logolar, çizimler ve diğer çizimler. Yapabilirsiniz logolar, çizimler ve diğer sanat eserlerini oluşturmak için Illustrator'ı kullanma baskı, web ve video projeleri için. Ayrıca güçlü araçlar içerir karmaşık şekiller oluşturmak, metin eklemek ve özel şekiller oluşturmak için Etkileri. Illustrator'ı 3B çizimler oluşturmak için de kullanabilirsiniz. görüntüleri değiştirin ve vektör grafikleri oluşturun.

Windows Özellikleri için Adobe Illustrator

Windows için Adobe Illustrator size yardımcı olacak özelliklerle doludur profesyonel kalitede çizimler oluşturun. için güçlü araçlar içerir. karmaşık şekiller oluşturma, metin ekleme ve özel efektler oluşturma. Illustrator'ı 3B resimler oluşturmak, işlemek ve değiştirmek için de kullanabilirsiniz. görüntüler ve vektör grafikleri oluşturun. Dahil olan özelliklerden bazıları Windows için Adobe Illustrator'da şunları içerir:
 • Sezgisel kullanıcı arayüzü
 • Güçlü vektör çizim araçları
 • Gelişmiş tipografi araçları
 • Canlı Renklendirme araçları
 • Canlı Efekt araçları
 • 3B araçlar
 • Görüntü işleme araçları
 • Adobe Creative Cloud ile Entegrasyon

Windows için Adobe Illustrator Avantajları

Windows için Adobe Illustrator, endüstri standardı vektördür dünya çapında milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan grafik yazılımı dünya. oluşturmanıza yardımcı olacak özelliklerle doludur. baskı, web ve video projeleri için profesyonel kalitede çizimler. Windows için Adobe Illustrator kullanmanın bazı avantajları katmak:
 • Baskı, web ve video için profesyonel kalitede resimler oluşturun projeler.
 • Sezgisel kullanıcı arayüzü, logo oluşturmayı kolaylaştırır, çizimler ve diğer sanat eserleri.
 • Karmaşık şekiller oluşturmak için güçlü vektör çizim araçları, metin ekleme ve özel efektler oluşturma.
 • Çarpıcı görüntüler oluşturmak için Canlı Renk ve Canlı Efekt araçları sanat eseri.
 • 3D çizimler oluşturmak için 3D araçlar.
 • Görüntüleri işlemek için görüntü işleme araçları.
 • Kolay paylaşım için Adobe Creative Cloud ile entegrasyon ve işbirliği.

Sonuç

Windows için Adobe Illustrator, endüstri standardı vektördür dünya çapında milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan grafik yazılımı dünya. oluşturmanıza yardımcı olacak özelliklerle doludur. baskı, web ve video projeleri için profesyonel kalitede çizimler. Sezgisel kullanıcı arayüzü ile Illustrator, herhangi bir proje için logolar, çizimler ve diğer çizimler oluşturun.
Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..