AIDA64

AIDA64 Windows için Ücretsiz İndirin

AIDA64 ile PC'nizin gücünü açığa çıkarın.

4.4/5 (8 Oys)
13.1 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
AIDA64 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek AIDA64 2.00 pencereler için

AIDA64: Kapsamlı sistem izleme, kıyaslama ve tanılama ile bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

İndirme Boyutu 13.1 MB
Sürüm 2.00
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici FinalWire
Gereksinimler
• Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003

• 32-bit and 64-bit editions

• 1 GHz or faster processor

• 512 MB RAM

• 50 MB of free disk space
Diğer Platform

AIDA64: AIDA64 güçlü bir yazılımdır kapsamlı bir dizi sağlayan Windows için uygulama izleme, tanılama ve kıyaslama için özellikler bilgisayarın donanımı ve yazılımı. geniş bir ürün yelpazesi sunar sistem bilgileri, sistem tanılama dahil olmak üzere özellikler, donanım izleme ve kıyaslama. AIDA64 şu amaçlarla da kullanılabilir: donanım ve yazılım sorunlarını teşhis etme ve gidermenin yanı sıra sisteminizin performansını karşılaştırmak için.

AIDA64, tüm donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi sağlar işlemci, bellek dahil olmak üzere sisteminizdeki bileşenler, anakart, grafik kartı ve diğer bileşenler. Ayrıca sağlar dahil olmak üzere işletim sistemi hakkında ayrıntılı bilgi sürüm, hizmet paketleri ve yüklü yazılım. AIDA64 ile, gibi olası donanım ve yazılım sorunlarını kolayca tanımlayabilir. yanı sıra sisteminizin performansını kıyaslayın.

AIDA64 aynı zamanda çeşitli kıyaslama araçları içerir. Sisteminizin performansını ölçmek için Geniş içerir CPU, bellek, disk ve grafik testleri dahil olmak üzere bir dizi test. Bu testler, sisteminizin performansını aşağıdakilerle karşılaştırmak için kullanılabilir: diğer sistemler veya bireysel performansı ölçmek için bileşenler. AIDA64 ayrıca çeşitli başka özellikler içerir, örneğin sistem kararlılığı testi, sistem sağlığı monitörü ve sistem rapor oluşturucu.

AIDA64, aşağıdakiler için güçlü ve kapsamlı bir yazılım uygulamasıdır: İzleme için çok çeşitli özellikler sunan Windows, bilgisayarınızın donanımını ve yazılımını tanılama ve kıyaslama. içindeki tüm donanım bileşenleri hakkında ayrıntılı bilgi sunar. ölçmek için kıyaslama araçlarının yanı sıra sisteminizin sisteminizin performansı. AIDA64, aşağıdakiler için ideal bir araçtır: donanım ve yazılım sorunlarını gidermenin yanı sıra sisteminizin performansını kıyaslama.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..