AIMP

AIMP Android için APK'yı indirin

Güçlü Müzik Çalar, Sonsuz Olanaklar

4.4/5 (12 Oys)
12.14 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
AIMP Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek AIMP v3.30 Android için

AIMP: Tüm Ses İhtiyaçlarınız İçin En İyi Müzik Çalar

İndirme Boyutu 12.14 MB
Sürüm v3.30
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici AIMP
Gereksinimler
• Android 4.1 or later
• ARMv7 processor or higher
• 1GB RAM or higher
• 50MB of free storage space
Diğer Platform

AIMP nedir?

AIMP, Android için güçlü ve zengin özelliklere sahip bir müzik çalardır. cihazlar. Ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. Google Play Store'dan indirilebilir. bir destekler MP3, WAV, OGG, FLAC ve dahil olmak üzere çok çeşitli ses formatları Daha. AIMP ayrıca ekolayzır gibi çeşitli özellikler sunar. ses efektleri, çalma listesi yönetimi ve daha fazlası.

AIMP'nin Özellikleri

AIMP, onu müzik için harika bir seçim yapan özelliklerle doludur. aşıklar Kullanıcıların özelleştirmesine izin veren yerleşik bir ekolayzere sahiptir. onların ses deneyimi. Ayrıca çeşitli ses efektlerine sahiptir, yankı, yankı ve daha fazlası gibi. Ek olarak, AIMP'nin güçlü bir kullanıcıların müziklerini kolayca organize etmelerini sağlayan çalma listesi yöneticisi kütüphane.

AIMP Android'e Nasıl Kurulur

AIMP'yi Android'e yüklemek basit bir işlemdir. Birinci, Google Play Store'u açın ve "AIMP"yi arayın. bulduktan sonra uygulamasını açın, "Yükle"ye dokunun ve indirme işleminin bitmesini bekleyin. Bir kere bitti, uygulamayı açın ve müziğinizin keyfini çıkarmaya başlayın.

AIMP Kullanmanın Yararları

AIMP, güçlü ve zengin özelliklere sahip müzik çalar. Dahili bir ekolayzır ve sese sahiptir. kullanıcıların ses deneyimlerini özelleştirmelerine olanak tanıyan efektler. Ek olarak, güçlü çalma listesi yöneticisi müziği organize etmeyi kolaylaştırır. kütüphaneler bir esinti. Son olarak, AIMP ücretsiz ve açık kaynaklıdır, bu nedenle kullanıcılar abonelik veya lisans için ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sonuç

AIMP, güçlü bir müzik deneyimi isteyen müzik severler için mükemmel bir seçimdir. ve zengin özelliklere sahip müzik çalar. Ücretsiz ve açık kaynaklıdır ve ekolayzır, ses efektleri gibi çeşitli özellikler sunar, ve güçlü bir oynatma listesi yöneticisi. AIMP'yi Android'e yüklemek, basit bir işlemdir ve sadece birkaç dakika içinde yapılabilir. AIMP ile kullanıcılar, müziklerinin keyfini özel bir sesle çıkarabilir deneyim.
Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..