Android Studio

Android Studio Windows PC için indirin

Android Studio ile harika uygulamalar oluşturun.

4.6/5 (14 Oys)
943 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Android Studio Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Android Studio 2022.1 pencereler için

Android geliştiricileri için en üst düzey geliştirme aracı olan Android Studio'yu kullanarak harika Android uygulamalarını kolayca oluşturun!

İndirme Boyutu 943 MB
Sürüm 2022.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Google
Diğer Platform

Android Studio kapsamlı bir yazılımdır kullanıcıların Android'i geliştirmesine ve test etmesine izin veren Windows paketi uygulamalar. Resmi entegre geliştirme ortamıdır. (IDE) Android için ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Android Stüdyosu oluşturmak, test etmek ve test etmek için eksiksiz bir araç seti sağlar. Android uygulamalarında hata ayıklama. Aynı zamanda güçlü bir içerir farklı sürümlerindeki uygulamaları test etmek için öykünücü Android işletim sistemi.

Android Studio, IntelliJ IDEA Java IDE tabanlıdır ve Android uygulamaları geliştirmek için çeşitli özellikler içerir. Mizanpaj oluşturmak, tasarlamak için zengin bir araç seti sağlar. kullanıcı arayüzleri ve hata ayıklama uygulamaları. Ayrıca bir içerir sözdizimi vurgulama, kod tamamlama ile güçlü kod düzenleyici, yeniden düzenleme ve kod analizi. Ayrıca görsel bir düzen içerir kullanıcı arayüzleri oluşturmak için editör.

Android Studio ayrıca test için çok çeşitli araçlar içerir ve hata ayıklama uygulamaları. İçin güçlü bir emülatör içerir. Android işletim sisteminin farklı sürümlerinde uygulamaları test etme sistem. Ayrıca hata ayıklama için çeşitli araçlar içerir kesme noktaları, saatler ve logcat gibi uygulamalar. aynı zamanda gibi profil oluşturma uygulamaları için çeşitli araçlar içerir. bellek kullanımı, CPU kullanımı ve ağ trafiği.

Android Studio, güçlü ve kapsamlı bir yazılım paketidir kullanıcıların Android'i geliştirmesine ve test etmesine izin veren Windows için uygulamalar. oluşturmak için çok çeşitli araçlar içerir. düzenler, kullanıcı arayüzleri tasarlama, uygulamalarda hata ayıklama ve test uygulamaları için güçlü bir emülatör içerir. Android işletim sisteminin farklı sürümlerinde uygulamaları test etme sistem. Resmi entegre geliştirme ortamıdır (IDE) Android için ve ücretsiz olarak kullanılabilir.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.