Autoruns

Autoruns PC için Ücretsiz İndir

Autoruns ile motorunuzu çalıştırın!

4.4/5 (8 Oys)
3.7 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Autoruns Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Autoruns 14.09 pencereler için

Motorlarınızı çalıştırın! Otomatik Çalıştırmalarla süreçlerinizi otomatikleştirin ve daha kısa sürede daha çok iş yapın.

İndirme Boyutu 3.7 MB
Sürüm 14.09
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microsoft
Gereksinimler
• Windows XP SP2 or later
• Windows Vista
• Windows 7
• Windows 8
• Windows 10

Autoruns, Windows için güçlü bir yazılım uygulamasıdır. kullanıcıların tüm programları görüntülemesine, analiz etmesine ve yönetmesine olanak tanır. sistemlerinde çalışacak şekilde ayarlanmıştır. Sistem için önemli bir araçtır. sağladığı için yöneticiler ve güvenlik uzmanları üzerinde çalışacak şekilde ayarlanan tüm programların kapsamlı görünümü sistemdir ve kullanıcıların bunları kolayca yönetmesini sağlar. Otomatik çalıştırmalar bir hafif ve kullanımı kolay bir uygulamadır ve ücretsiz.

Autoruns, kullanıcılara tüm sistemlerinde çalışacak şekilde ayarlanmış programlar. algılayabilir ve kötü amaçlı programları devre dışı bırakmanın yanı sıra tanımlayın ve kaldırın sistemde çalışacak şekilde ayarlanmış gereksiz programlar. Otomatik çalıştırmalar gibi her program hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. yayıncı, sürüm ve konum. Bu bilgiler şu amaçlarla kullanılabilir: şüpheli programları tespit etmek ve sistemin açık olduğundan emin olmak için güvenli.

Autoruns ayrıca kullanıcılara kolayca yönetme yeteneği sağlar sistemlerinde çalışacak şekilde ayarlanan tüm programlar. İzin veriyor kullanıcıların programları kolayca etkinleştirmesi veya devre dışı bırakmasının yanı sıra bunları silmesi Eğer gerekliyse. Otomatik çalıştırmalar ayrıca kullanıcılara programları belirli zamanlarda çalışacak şekilde veya düzenli olarak çalışacak şekilde planlayın temel.

Autoruns, güçlü ve kullanımı kolay bir yazılım uygulamasıdır. Kullanıcılara kapsamlı bir görünüm sağlayan Windows sistemlerinde çalışacak şekilde ayarlanmış programlar. algılayabilir ve kötü amaçlı programları devre dışı bırakmanın yanı sıra tanımlayın ve kaldırın gereksiz programlar Otomatik çalıştırmalar ayrıca kullanıcılara şunları da sağlar: çalışacak şekilde ayarlanan tüm programları kolayca yönetmek için sistem ve bunları belirli zamanlarda veya belirli aralıklarla çalışacak şekilde programlamak düzenli olarak.

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..

Arkadaşlarınla ​​paylaş