AVG AntiVirus Free

AVG AntiVirus Free Android için Ücretsiz APK İndir

AVG Free ile Dijital Yaşamınızı Güvence Altına Alın"

4.6/5 (10 Oys)
28.8 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
AVG AntiVirus Free Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek AVG AntiVirus Free 23.3 Android için

AVG AntiVirus Free ile Dijital Hayatınızı Güvence Altına Alın - Güvenebileceğiniz Koruma!

İndirme Boyutu 28.8 MB
Sürüm 23.3
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici AVG Technologies
Diğer Platform

AVG AntiVirus Free for Android: Mobil Cihazınızı Şunlardan Koruyun: Kötü Amaçlı Yazılımlar ve Virüsler

Dünya giderek daha fazla dijital hale geldikçe, mobil cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden koruyun. AVG AntiVirüs Android için Ücretsiz, korumanıza yardımcı olabilecek güçlü bir güvenlik çözümüdür. Cihazınız kötü niyetli tehditlere karşı güvende. Bu kapsamlı antivirüs yazılımı, kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı tehditler. Ayrıca bir dizi içerir gibi çevrimiçi tehditlere karşı cihazınızı korumanıza yardımcı olacak özellikler hırsızlığa karşı koruma, uygulama kilidi ve daha fazlası olarak. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin AVG AntiVirus Free for Android ve korumaya nasıl yardımcı olabileceği hakkında cihazınız.

Kötü Amaçlı Yazılımlara ve Virüslere Karşı Gerçek Zamanlı Koruma

Android için AVG AntiVirus Free, gerçek zamanlı koruma sağlar kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı tehditlere karşı. kullanır kötü amaçlı dosyaları algılamak ve kaldırmak için gelişmiş tarama teknolojisi ve uygulamalar. Ayrıca size yardımcı olacak bir dizi özellik içerir. Hırsızlığa karşı koruma gibi çevrimiçi tehditlere karşı cihazınızı koruyun koruma, uygulama kilidi ve daha fazlası. AVG AntiVirus Free ile Android, cihazınızın korunduğundan emin olabilirsiniz. kötü amaçlı tehditler.

Hırsızlığa Karşı Koruma

AVG AntiVirus Free'nin en kullanışlı özelliklerinden biri Android onun hırsızlığa karşı korumasıdır. Bu özellik şunları yapmanızı sağlar: çalınması veya çalınması durumunda cihazınızı uzaktan kilitleyin, bulun ve hatta silin. kayıp. Yerinizi bulmanıza yardımcı olması için bir "çığlık" alarmı da kurabilirsiniz. cihaz çalınırsa. Bu özellik özellikle şu durumlarda kullanışlıdır: cihazınızda saklanan hassas bilgiler var.

Uygulama Kilidi

Android için AVG AntiVirus Free ayrıca bir uygulama kilidi içerir özellik. Bu özellik, cihazınızdaki herhangi bir uygulamayı kilitlemenizi sağlar PIN veya desen ile. Bu hassas tutmak için yararlıdır banka bilgileri veya şifreler gibi bilgi kasası. Yapabilirsiniz Ayrıca, bir süre sonra uygulamayı kilitleyecek bir "zaman kilidi" özelliği de ayarlayın. belirli bir süre geçti.

Web Koruması

AVG AntiVirus Free for Android ayrıca bir web koruması içerir özellik. Bu özellik, web sitelerini kötü amaçlı içeriğe karşı tarar ve tehlikeli oldukları tespit edilirse onları engeller. Bu özellik özellikle halka açık bir Wi-Fi üzerinden web'de geziniyorsanız kullanışlıdır ağ, cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumaya yardımcı olabileceğinden web siteleri.

Sonuç

AVG AntiVirus Free for Android, güçlü bir güvenlik çözümüdür Bu, cihazınızı kötü niyetli tehditlere karşı korumanıza yardımcı olabilir. BT kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğerlerine karşı gerçek zamanlı koruma sağlar kötü niyetli tehditler. Ayrıca size yardımcı olacak bir dizi özellik içerir. Hırsızlığa karşı koruma gibi çevrimiçi tehditlere karşı cihazınızı koruyun koruma, uygulama kilidi ve daha fazlası. AVG AntiVirus Free ile Android, cihazınızın korunduğundan emin olabilirsiniz. kötü amaçlı tehditler.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.