Bandicam

Bandicam Windows için Ücretsiz İndirme

Bandicam ile en iyi anlarınızı yakalayın.

4.5/5 (13 Oys)
30.81 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Bandicam Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Bandicam 6.2 pencereler için

Oyuncular ve içerik oluşturucular için nihai video kayıt ve akış çözümü olan Bandicam ile en iyi anlarınızı yakalayın!

İndirme Boyutu 30.81 MB
Sürüm 6.2
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Bandisoft
Gereksinimler
• Windows 7, Windows 8, Windows 10
• Intel Core 2 Duo or AMD equivalent processor, 2.4GHz or higher
• 2GB or more of RAM
• DirectX 9.0c or higher
• 1024x768 or higher display resolution
• Sound card
• 10GB or more of HDD space

Bandicam güçlü bir Windows yazılımıdır. bilgisayar ekranınızdan video yakalama ve kaydetme. Bu Minimum miktarda görüntü ile yüksek kaliteli video çekmek için tasarlanmıştır. çaba. Bandicam ile ekranınızı kolayca kaydedebilir, oyunlar, öğreticiler ve daha fazlası tek bir tıklamayla. Ayrıca izin verir mikrofonunuzdan, sistem sesinizden veya ikisi de.

Bandicam'in kullanımı kolaydır ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. sahip kayıt için mükemmel bir seçim haline getiren çeşitli özellikler video. kare hızında tam HD video çekmenizi sağlar. 120 fps'ye kadar. Ayrıca ekran görüntülerini yakalayabilir ve farklı kaydedebilirsiniz. JPEG, PNG veya BMP dosyaları.

Bandicam ayrıca, şunları yapmanızı sağlayan yerleşik bir video düzenleyiciye sahiptir: kayıtlarınızı düzenleyin. Metin, resim ve diğer öğeleri ekleyebilirsiniz. kayıtlarınıza. Ayrıca, fotoğrafınızı kırpabilir, kırpabilir ve döndürebilirsiniz. videolar. Ayrıca yapabileceğiniz çeşitli efektler ve filtreler vardır. kayıtlarınızı geliştirmek için kullanın.

Bandicam, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kayıt modları sunar: tam ekran modu, pencere modu ve bölge modu. Ayrıca ayarlayabilirsiniz kayıt alanını belirli bir boyuta veya en boy oranına ayarlayın. Ayrıca .... sahip kayıt süresini ayarlamanıza olanak tanıyan yerleşik bir zamanlayıcı.

Bandicam, cihazınızdan video kaydetmek için mükemmel bir seçimdir. bilgisayar ekranı. Kullanımı kolaydır ve çeşitli özelliklere sahiptir. Bu, onu video kaydetmek için mükemmel bir seçim yapar. Ayrıca bir yerleşik video düzenleyici ve çeşitli kayıt modları video kaydetmek için harika bir seçim.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..

Arkadaşlarınla ​​paylaş