BleachBit

BleachBit PC için Ücretsiz İndir

BleachBit ile sisteminizi temizleyin - hızlı ve güvenli!

4.5/5 (11 Oys)
11.6 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
BleachBit Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek BleachBit 4.4 pencereler için

Güvenli bir dijital yaşam için en iyi araç olan BleachBit ile bilgisayarınızı karmaşadan arındırın ve gizliliğinizi koruyun!

İndirme Boyutu 11.6 MB
Sürüm 4.4
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Andrew Ziem
Diğer Platform

BleachBit, Windows için güçlü bir yazılım uygulamasıdır. kullanıcıların bilgisayarlarını gereksiz dosyalardan ve diğer dosyalardan temizlemesine yardımcı olur dijital dağınıklık Hızlı, verimli ve güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır, ve geçici dosyaları, tanımlama bilgilerini ve diğerlerini silebilir. Bilgisayarınızı yavaşlatabilecek dijital önemsiz. Ayrıca kullanılabilir dosyaları güvenli bir şekilde silmek, silinen verilerden hiçbir iz kalmamasını sağlamak sistemde kalır.

BleachBit'in kullanımı kolaydır ve basit bir kullanıcı arabirimiyle birlikte gelir. Gereksiz dosyalar için sisteminizi hızlı bir şekilde taramak için kullanılabilir ve diğer dijital karmaşayı giderin ve ardından bunları yalnızca birkaçıyla silin tıklamalar Ayrıca, güvenli bir silme özelliği içerir, bu da Silinen verilerden hiçbir iz kalmayacak şekilde dosyaları güvenli bir şekilde silmek için sistemde kalır. Ek olarak, BleachBit temizlemek için kullanılabilir. Internet Explorer, Firefox ve dahil olmak üzere web tarayıcıları Chrome.

BleachBit, bilgilerini korumak isteyen kullanıcılar için harika bir araçtır. sorunsuz ve güvenli çalışan bilgisayarlar. İndirmek ücretsizdir ve yeni özellikler ve hata düzeltmeleri ile düzenli olarak güncellenir. BT birden çok dilde de mevcuttur ve bu da dünya çapındaki kullanıcılar. Güçlü özellikleri ve kolay kullanımı ile arayüz, BleachBit arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. bilgisayarlarını temizlemenin güvenilir ve güvenli bir yolu.

BleachBit, güçlü ve güvenilir bir yazılım uygulamasıdır. Kullanıcıların bilgisayarlarını gereksiz dosyalardan temizlemesine yardımcı olan Windows ve diğer dijital dağınıklık. Kullanımı kolay, güvenli ve düzenli güncellendi, arayan herkes için mükemmel bir seçim haline geldi. sistemlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamanın güvenilir bir yolu ve güvenli bir şekilde.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..