BlueStacks Cloud Connect

BlueStacks Cloud Connect Ücretsiz APK İndir

BlueStacks Cloud Connect ile mobil dünyanızın kilidini açın

4.4/5 (11 Oys)
10 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
BlueStacks Cloud Connect Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek BlueStacks Cloud Connect 20.10 Android için

Android cihazınızı bilgisayarınıza BlueStacks Cloud Connect ile bağlayın - telefonunuz ve PC'niz arasındaki nihai köprü!

İndirme Boyutu 10 MB
Sürüm 20.10
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici BlueStacks
Diğer Platform

BlueStacks Bulut Bağlantısı: BlueStacks Bulut Connect, kullanıcıların bağlanmasını sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Android cihazlarını PC'lerine veya dizüstü bilgisayarlarına. Kullanıcıların şunları yapmasını sağlar: Android uygulamalarına, oyunlarına ve ortamlarına bilgisayarlarından veya dizüstü bilgisayar BlueStacks Cloud Connect, verilerinizi senkronize etmenin harika bir yoludur. Bilgisayarınızla birlikte Android cihazınıza erişmenizi sağlayan hareket halindeyken uygulamalar, oyunlar ve medya.

Yazılımın kullanımı ve kurulumu kolaydır. Tek yapman gereken BlueStacks Cloud Connect uygulamasını Google Play'den indirin Android cihazınızı depolayın ve ardından PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayın USB aracılığıyla. Bağlandıktan sonra Android uygulamalarınıza, oyunlarınıza, ve bilgisayarınızdaki medya. Android cihazınızı da senkronize edebilirsiniz. uygulamalarınıza, oyunlarınıza, ve hareket halindeyken medya.

BlueStacks Cloud Connect, Android'inizi paylaşmanıza da olanak tanır arkadaşlarınızla uygulamalar, oyunlar ve medya. Uygulamalarınızı paylaşabilirsiniz, e-posta, kısa mesaj veya arkadaşlarınızla oyun ve medya sosyal medya. Uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve medyanızı da paylaşabilirsiniz. aynı ağdaki arkadaşlarınız.

BlueStacks Cloud Connect, Android'inizi senkronize etmenin harika bir yoludur PC veya dizüstü bilgisayarınız ile cihaz. Uygulamalarınıza erişmenizi sağlar, hareket halindeyken oyunlar ve medya ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Bu kullanımı ve kurulumu kolaydır ve Android'inizi korumanın harika bir yoludur PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza bağlı cihaz.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.

Arkadaşlarınla ​​paylaş