CapCut

CapCut Windows PC için indirin

CapCut ile videoları bir profesyonel gibi düzenleyin.

4.8/5 (6 Oys)
433 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
CapCut Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek CapCut 1.6 pencereler için

CapCut ile yaratıcılığınızı serbest bırakın ve çekimlerinizi çarpıcı videolara dönüştürün. Bu sezgisel uygulama güçlü düzenleme araçları, özel efektler, müzik ve daha fazlasını sunar, böylece hikayelerinizi dünyayla şık bir şekilde paylaşabilirsiniz.

İndirme Boyutu 433 MB
Sürüm 1.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Bytedance Pte. Ltd.

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush, bir video düzenleme yazılımıdır. videolar oluşturmak ve düzenlemek için çeşitli özellikler sağlar. Bu CapCut'a mükemmel bir alternatif çünkü kullanımı kolay ve videoları düzenlemek ve efektler eklemek için çeşitli araçlar sunar. Hem Mac hem de Windows işletim sistemleri ile uyumludur, her iki platformun kullanıcıları için ideal bir seçimdir.

InShot

InShot, kullanıcıların düzenleme yapmasına olanak tanıyan popüler bir mobil uygulamadır. videolar hızlı ve kolay. Dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir. video kırpma, birleştirme ve bölmenin yanı sıra müzik ve videolara metin. isteyenler için CapCut'a harika bir alternatiftir. Hareket halindeyken videoları düzenlemek istiyorum.

FilmoraGo

FilmoraGo, çeşitli uygulamalar sağlayan bir video düzenleme uygulamasıdır. videolara müzik ve metin ekleme gibi özelliklerin yanı sıra videoları kırpma, kırpma ve birleştirme. harika bir alternatif kullanımı kolay olduğundan ve çeşitli araçlar sunduğundan CapCut'a videolar oluşturma ve düzenleme.

PowerDirector

PowerDirector, bir video düzenleme yazılımıdır. video oluşturmak ve düzenlemek için bir dizi özellik. O bir CapCut'a mükemmel bir alternatif çünkü kullanımı kolay ve videoları düzenlemek ve efektler eklemek için çeşitli araçlar sunar. Hem Mac hem de Windows işletim sistemleri ile uyumludur, her iki platformun kullanıcıları için ideal bir seçimdir.

KineMaster

KineMaster, kullanıcıların videoları hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemek için. Bir dizi özelliğe sahiptir, eklemenin yanı sıra video kırpma, birleştirme ve bölme dahil videolara müzik ve metin. için CapCut'a harika bir alternatiftir. hareket halindeyken video düzenlemek isteyenler.

Sonuç

Sonuç olarak, CapCut harika bir video düzenleme uygulamasıdır, ancak sağlayan birçok başka alternatif de vardır. Videoları düzenlemek ve oluşturmak için bir dizi özellik ve araç. Adobe Premiere Rush, InShot, FilmoraGo, PowerDirector ve KineMaster CapCut'a düşünebileceğiniz en iyi alternatiflerden bazıları. Her biri Bu alternatiflerin her biri benzersiz bir dizi özellik ve araç sağlar, bu nedenle video düzenleme ihtiyaçlarınızı değerlendirmek ve seçim yapmak önemlidir. gereksinimlerinize en uygun olanı.


Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..