Capture One

Capture One Windows için Ücretsiz İndirme

Capture One ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.

4.8/5 (9 Oys)
139.9 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Capture One Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Capture One 6.4 pencereler için

Capture One, zanaatlarını bir sonraki seviyeye taşımak isteyen fotoğrafçılar için en iyi araçtır - güçlü yazılımımız, vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olmak için benzersiz görüntü kalitesi, gelişmiş düzenleme özellikleri ve sezgisel iş akışları sunar. Şimdi dene!

İndirme Boyutu 139.9 MB
Sürüm 6.4
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Phase One
Gereksinimler
• Windows XP SP3, Vista SP2, 7, 8 or 8.1
• Intel Core 2 Duo or better
• 4 GB RAM
• 2 GB of available hard disk space
• Color calibrated monitor with 1280x800, 24-bit resolution at 96dpi
• Microsoft .NET Framework 4.0
• QuickTime 7.6.6 for video file support
Diğer Platform

Capture One, önde gelen bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. profesyonel fotoğrafçılar için tasarlanmıştır. geniş bir ürün yelpazesi sunar fotoğrafçıların çarpıcı görüntüler oluşturmasına yardımcı olabilecek özellikler ve araçlar hem güzel hem de etkileyici görüntüler. Gelişmiş yapısı ile renk düzeltme yetenekleri, sezgisel arayüz ve güçlü düzenleme araçlarıyla, Capture One hızla tercih edilen tercih haline geliyor. dünyanın her yerinden fotoğrafçılar.

Capture One'ın Temel Özellikleri

Capture One, onu ayakta tutan çeşitli temel özellikler sunar piyasadaki diğer fotoğraf düzenleme yazılımlarından farklıdır.

Bu özellikler şunları içerir:

Gelişmiş Renk Düzeltme

Capture One, gelişmiş bir renk düzeltme motoru sağlar. en karmaşık renk düzeltmelerini bile işleyebilir. Bu özelliği, fotoğrafçıların tam olarak istedikleri rengi elde etmelerini sağlar görsellerinde.

Yüksek Kaliteli HAM İşleme

Capture One, yüksek kaliteli RAW işleme sağlayarak kamera tarafından çekilen görüntüler doğru bir şekilde temsil edilir son resim.

Özelleştirilebilir Arayüz

Capture One'ın arayüzü son derece özelleştirilebilir ve fotoğrafçıların ihtiyaçlarına uygun bir iş akışı oluşturmasını sağlar. Yapabilirler düzenlemelerini kolaylaştırmak için klavye kısayollarını da ayarlayın süreç.

Bağlı Çekim

Capture One, bağlı çekim özellikleri sunarak fotoğrafçılar kameralarını bilgisayarlarına bağlayıp fotoğraf çekmek için görüntüleri doğrudan Capture One'a aktarın.

Mercek Düzeltme

Capture One, gelişmiş lens düzeltme araçları sunar. doğru distorsiyon, renk sapması ve lensle ilgili diğer sorunlar.

Birini Yakalamak Neden Diğer Fotoğraf Düzenlemelerden Daha İyi? Yazılım?

Bir Yakalama'nın daha iyi bir seçim olmasının birkaç nedeni var piyasadaki diğer fotoğraf düzenleme yazılımlarından daha iyi. Bu sebepler şunları içerir:

Gelişmiş Renk Düzeltme

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Capture One gelişmiş bir renk sağlar En karmaşıkları bile idare edebilen düzeltme motoru renk düzeltmeleri. Bu özellik tek başına onu daha iyi bir seçim yapar diğer fotoğraf düzenleme yazılımları.

Yüksek Kaliteli HAM İşleme

Capture One'ın yüksek kaliteli RAW işleme özelliği, kamera tarafından çekilen görüntüler doğru bir şekilde temsil edilir son görüntü. Bu profesyoneller için özellikle önemlidir. kullanıcılarına yüksek kaliteli görüntüler sunması gereken fotoğrafçılar istemciler.

Özelleştirilebilir Arayüz

Capture One'ın özelleştirilebilir arayüzü, fotoğrafçıların ihtiyaçlarına uygun bir iş akışı oluşturun. Ayrıca kurabilirler düzenleme sürecini kolaylaştırmak için klavye kısayolları daha hızlı ve daha verimli.

Bağlı Çekim

Bağlı çekim özellikleri profesyoneller için çok önemlidir fotoğrafçılar, görüntülerini daha büyük bir ekranda görmelerine izin verdiği için görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak ayarlamalar yapın. Bu özellik tek başına Capture One, diğer fotoğraf düzenleme yazılımlarından daha iyi bir seçimdir.

Mercek Düzeltme

Capture One'ın gelişmiş lens düzeltme araçları düzeltebilir bozulma, renk sapması ve lensle ilgili diğer sorunlar, nihai görüntünün en yüksek kalitede olmasını sağlamak.

Sonuç

Sonuç olarak, Capture One güçlü ve çok yönlü bir fotoğraftır için profesyonel düzeyde araçlar sağlayan bir düzenleme yazılımıdır. fotoğrafçılar Gelişmiş renk düzeltme yetenekleri ile, yüksek kaliteli RAW işleme, özelleştirilebilir arayüz, bağlı çekim yetenekleri ve gelişmiş lens düzeltme araçları, için hızlı bir şekilde tercih edilen seçim haline geldiğini merak ediyorum. dünyanın her yerinden fotoğrafçılar.

 

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..

Arkadaşlarınla ​​paylaş