CCleaner

CCleaner Windows PC için indirin

Optimum performans için bilgisayarınızı temizleyin.

4.4/5 (11 Oys)
53.6 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
CCleaner Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek CCleaner 6.11 pencereler için

CCleaner ile Bilgisayarınızı Temizleyin ve Gizliliğinizi Koruyun.

İndirme Boyutu 53.6 MB
Sürüm 6.11
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Piriform
Gereksinimler
• Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista and XP.
• 32-bit and 64-bit versions.
• 512 MB of RAM.
• 40 MB of hard disk space.
Diğer Platform

CCleaner nedir?

CCleaner, yardımcı olan güçlü ve kullanımı kolay bir Windows yardımcı programıdır. bilgisayarınızın sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlarsınız. kaldırır gereksiz dosyalar, geçici internet dosyaları ve diğer gereksiz dosyalar değerli sabit disk alanını boşaltmak ve sisteminizi geliştirmek sistem performansı. CCleaner ayrıca gizliliğinizin korunmasına yardımcı olur. göz atma geçmişini, çerezleri ve diğer hassas verileri kaldırma.

Neden CCleaner Kullanmalı?

CCleaner'ı kullanmak, bilgisayarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olabilir. Değerli sabit disk alanını boşaltmanıza, sistemi iyileştirmenize yardımcı olabilir performans ve gizliliğinizi koruyun. Ayrıca kaldırmanıza yardımcı olabilir sisteminizden istenmeyen programlar ve diğer önemsiz şeyler.

CCleaner Nasıl Kullanılır

CCleaner'ı kullanmak kolaydır. Programı indirip kurmanız yeterli, ardından temizleme işlemine başlamak için çalıştırın. CCleaner tarayacak sistemi gereksiz dosyalardan ve diğer gereksiz dosyalardan kurtarın ve ardından size onları silme seçeneği. Hedefe yönelik taramayı da özelleştirebilirsiniz. belirli dosya ve klasör türleri.

CCleaner Kullanmanın Avantajları

CCleaner'ı kullanmak, bilgisayarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olabilir. Değerli sabit disk alanını boşaltmanıza, sistemi iyileştirmenize yardımcı olabilir performans ve gizliliğinizi koruyun. Ayrıca kaldırmanıza yardımcı olabilir sisteminizden istenmeyen programlar ve diğer önemsiz şeyler. Bunlara ek olarak, CCleaner, herhangi bir şeyi kaldırarak bilgisayarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilir. izniniz olmadan yüklenmiş olabilecek kötü amaçlı yazılımlar bilgi.

Sonuç

CCleaner güçlü ve kullanımı kolay bir Windows yardımcı programıdır. bilgisayarınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olur. BT değerli sabit disk alanını boşaltmanıza, sistemi iyileştirmenize yardımcı olabilir performans ve gizliliğinizi koruyun. Ayrıca kaldırmanıza yardımcı olabilir sisteminizden istenmeyen programlar ve diğer önemsiz şeyler. Bunlara ek olarak, CCleaner, herhangi bir şeyi kaldırarak bilgisayarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilir. izniniz olmadan yüklenmiş olabilecek kötü amaçlı yazılımlar bilgi.
Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..