Clean Master

Clean Master Android için Ücretsiz APK İndir

Clean Master ile zahmetsiz temizlik.

4.6/5 (9 Oys)
21.72 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Clean Master Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Clean Master 9.4 Android için

Clean Master: Güçlü temizlik çözümlerimizle evinizi pırıl pırıl temizleyin!

İndirme Boyutu 21.72 MB
Sürüm 9.4
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Ksmobile
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 50MB of free storage space
Diğer Platform

Clean Master – Üstün Android Temizleyici

Clean Master, en popüler Android temizleme uygulamalarından biridir. mevcut. Kullanıcıların bilgilerini korumalarına yardımcı olan güçlü bir araçtır. Android cihazlar temiz ve sorunsuz çalışıyor. Temiz Usta kullanıcıların yer açmasına, performansı artırmasına ve cihazlarını kötü amaçlı içerikten koruyun.

Clean Master Ne Yapar?

Clean Master, geniş kapsamlı bir temizleme aracıdır. kullanıcıların Android cihazlarını çalışır durumda tutmasına yardımcı olacak özellikler sorunsuz. Depolama alanını boşaltmak, artırmak için kullanılabilir performans ve cihazı kötü amaçlı içerikten koruyun.

Yer Açın

Clean Master, kullanıcıların Android cihazlarında yer açmasına yardımcı olur Önemsiz dosyalar, önbelleğe alınmış veriler gibi gereksiz dosyaları silerek ve Kalan dosyalar. olmayan uygulamaları kaldırmak için de kullanılabilir. daha uzun süre gerekli

Performansı Artırın

Clean Master, bir cihazın performansını artırmak için de kullanılabilir. Android cihazı. Arka plan uygulamalarını kapatmak, temizlemek için kullanılabilir. RAM ve cihazın pilini optimize edin.

Kötü Amaçlı İçerikten Koruyun

Clean Master, cihazı kötü amaçlı yazılımlardan korumak için de kullanılabilir. içerik. Virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılımları taramak için kullanılabilir. içeriğin yanı sıra istenmeyen aramaları ve mesajları da engelleyin.

Sonuç

Clean Master, kullanılabilecek güçlü bir Android temizleme aracıdır. yer açmak, performansı artırmak ve cihazı korumak için kötü amaçlı içerik isteyen herkesin sahip olması gereken bir araçtır. Android cihazlarının sorunsuz çalışmasını sağlayın.
Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.