CodeIgniter

CodeIgniter Windows için Ücretsiz İndirin

CodeIgniter ile Güçlü Geliştirme

4.4/5 (7 Oys)
874 KB
- ✔ En sonuncu - Özgür
CodeIgniter Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek CodeIgniter 4.1 pencereler için

CodeIgniter ile Web Geliştirme Potansiyelinizin Kilidini Açın

İndirme Boyutu 874 KB
Sürüm 4.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici EllisLab

Windows için CodeIgniter'a Giriş

CodeIgniter, açık kaynaklı bir web uygulama çerçevesidir. PHP ile dinamik web siteleri geliştirmek. için güçlü bir araçtır. web uygulamalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak ve web geliştirme için en popüler çerçeveler. için CodeIgniter Windows, kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip bir çerçevedir. geliştirme daha basit ve daha hızlı.

Windows için CodeIgniter'ın Özellikleri

Windows için CodeIgniter, çok çeşitli özellikler sunar. web geliştirme daha kolay ve daha hızlı. Güçlü içerir Geliştiricilere izin veren Model-View-Controller (MVC) mimarisi uygulamalarının mantığını sunumdan ayırmak için katman. Ayrıca çok çeşitli kitaplıklar, yardımcılar ve karmaşık web uygulamaları oluşturmayı kolaylaştıran bileşenler.

Windows için CodeIgniter'ın Avantajları

Windows için CodeIgniter, diğer web'e göre birçok avantaj sunar geliştirme çerçeveleri. Hafiftir ve kurulumu kolaydır ve son derece genişletilebilir ve özelleştirilebilir. Ayrıca çok güvenli, giriş doğrulama ve XSS gibi yerleşik güvenlik özellikleriyle filtreleme Ek olarak, Windows için CodeIgniter aşağıdakilerle uyumludur: Apache ve IIS dahil çoğu web sunucusu.

Windows için CodeIgniter Nasıl Kullanılır

Windows için CodeIgniter'ı kullanmak kolaydır. Kapsamlı bir içerir başlamayı kolaylaştıran kullanım kılavuzu ve öğreticiler. Ek olarak, çevrimiçi olarak kullanılabilen birçok kaynak vardır, örneğin yararlı ipuçları ve tavsiyeler sağlayan forumlar ve bloglar Windows için CodeIgniter ile geliştirme.

Sonuç

Windows için CodeIgniter, güçlü ve kullanımı kolay bir web Web geliştirmeyi basitleştiren uygulama çerçevesi ve Daha hızlı. Çok çeşitli özellikler, kitaplıklar ve bileşenleri ve son derece genişletilebilir ve özelleştirilebilir. Ek olarak, hafif, güvenli ve çoğu bilgisayarla uyumludur. web sunucuları. Kapsamlı kullanım kılavuzu ve eğitimleri ile, Windows için CodeIgniter, web geliştiricileri için mükemmel bir seçimdir.
Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..