CorelDRAW

CorelDRAW Mac için indirin

CorelDRAW kullanarak Güvenle Oluşturun

4.5/5 (6 Oys)
1.9 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
CorelDRAW Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek CorelDRAW Graphics Suite 2019 Mac için

CorelDRAW ile Yaratıcı Potansiyelinizi Açığa Çıkarın!

İndirme Boyutu 1.9 MB
Sürüm Graphics Suite 2019
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Corel Corporation
Diğer Platform

Mac için CorelDRAW: Yaratıcı Potansiyelinizi Açığa Çıkarın

CorelDRAW for Mac, güçlü bir vektör grafiği ve çizimidir yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza izin veren yazılım. Bu logolar, çizimler, web grafikleri oluşturmak için mükemmel bir araç, ve dahası. Sezgisel kullanıcı arayüzü ile CorelDRAW for Mac sadece birkaç tıklama ile çarpıcı görseller oluşturmayı kolaylaştırır.

CorelDRAW ile Profesyonel Görünümlü Grafikler Oluşturun Mac

Mac için CorelDRAW, kapsamlı bir vektör grafiğidir ve oluşturmanıza olanak tanıyan illüstrasyon yazılımı profesyonel görünümlü grafikler. Geniş bir yelpaze ile geliyor çarpıcı oluşturmayı kolaylaştıran güçlü araçlar ve özellikler görseller Mac için CorelDRAW ayrıca çeşitli şablonlar içerir ve hızla çarpıcı görseller oluşturmak için kullanılabilecek küçük resim.

Mac için CorelDRAW ile Logolar ve Çizimler Oluşturun

Mac için CorelDRAW, logolar oluşturmak için mükemmel bir seçimdir ve çizimler. Çok çeşitli güçlü araçlarla birlikte gelir ve çarpıcı görseller oluşturmayı kolaylaştıran özellikler. Corel çizgisi Mac için ayrıca çeşitli şablonlar ve küçük resimler içerir. hızla çarpıcı görseller oluşturmak için kullanılabilir.

Mac için CorelDRAW ile Web Grafikleri Oluşturun

Mac için CorelDRAW, web grafikleri oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. BT yapan çok çeşitli güçlü araçlar ve özelliklerle birlikte gelir. çarpıcı görseller oluşturmak kolaydır. Mac için CorelDRAW ayrıca bir hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanılabilecek çeşitli şablonlar ve küçük resimler çarpıcı görseller

Mac için CorelDRAW ile Paylaşın ve İşbirliği Yapın

CorelDRAW for Mac, paylaşmayı ve üzerinde işbirliği yapmayı kolaylaştırır projeler. Çalışmanızı başkalarıyla kolayca paylaşabilir ve projeler üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın. Mac için CorelDRAW ayrıca paylaşmak ve işbirliği yapmak için çeşitli araçlar içerir. projeler.

Mac için CorelDRAW ile Yaratıcı Potansiyelinizi Açığa Çıkarın

CorelDRAW for Mac, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için mükemmel bir araçtır potansiyel. Sezgisel kullanıcı arayüzü, güçlü araçları ve özellikler ve geniş şablon ve küçük resim yelpazesi, CorelDRAW for Mac, yalnızca birkaçıyla çarpıcı görseller oluşturmayı kolaylaştırıyor tıklamalar Yani, güçlü bir vektör grafiği arıyorsanız ve illüstrasyon yazılımı CorelDRAW for Mac mükemmel bir seçimdir.
Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..