DWG TrueView

DWG TrueView Android için APK'yı indirin

Tasarımlarınızı güvenle görüntüleyin.

4.6/5 (14 Oys)
460 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
DWG TrueView Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek DWG TrueView 6.6 Android için

CAD çizimleri için nihai görüntüleme ve paylaşım çözümü olan DWG TrueView ile tasarımlarınızın hayata geçtiğini görün.

İndirme Boyutu 460 MB
Sürüm 6.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Autodesk, Inc.
Gereksinimler
• Android 4.4 (KitKat) or later
• At least 1 GB of RAM
• At least 1.5 GB of free storage space
Diğer Platform

DWG TrueView: DWG TrueView, güçlü bir kullanıcıların görüntülemesini sağlayan Android cihazlar için yazılım uygulaması ve DWG dosyalarını düzenleyin. için kapsamlı bir araç seti sağlar. hareket halindeyken DWG dosyalarını görüntüleme, düzenleme ve paylaşma. DWG ile TrueView, kullanıcılar DWG dosyalarını kolayca açıp görüntüleyebilir ve herhangi bir ek yazılım yüklemek zorunda kalmadan bunlarda değişiklik yapar. Uygulama ayrıca çok çeşitli dosya formatlarını destekler. DXF, DWF ve DWT dahil.

DWG TrueView, ihtiyacı olan profesyoneller için harika bir araçtır. hareket halindeyken DWG dosyalarına erişin ve bunları düzenleyin. Uygulamanın basit bir gezinmeyi ve kullanmayı kolaylaştıran sezgisel kullanıcı arabirimi. Yakınlaştırma yeteneği gibi bir dizi özellik de sunar. ve dışarı, döndürün, kaydırın ve mesafeleri ölçün. Ek olarak, kullanıcılar çizimlerine metin, çizgi ve şekil ekleyebilir ve çizimlerini kaydedebilir. çeşitli biçimlerde çalışın.

DWG TrueView ayrıca aşağıdakiler gibi bir dizi gelişmiş özellik sunar: katmanları görüntüleme ve düzenleme yeteneği ve dışa aktarma yeteneği dosyaları PDF, PNG ve diğer biçimlere dönüştürün. Aynı zamanda güçlü bir içerir 3B modeller oluşturmak ve bunları oluşturmak için araçlar seti gerçek zamanlı. Ek olarak, uygulama bulut depolamayı destekler, kullanıcıların dosyalarına herhangi bir cihazdan erişmesine olanak tanır.

DWG TrueView, ihtiyacı olan profesyoneller için harika bir araçtır. hareket halindeyken DWG dosyalarına erişin ve bunları düzenleyin. Kapsamlı bir set sunar özellikler, basit ve sezgisel bir kullanıcı arabirimi ve yetenek dosyaları çeşitli biçimlerde dışa aktarmak için. DWG TrueView ile kullanıcılar DWG dosyalarını kolayca açıp görüntüleyebilir ve üzerlerinde değişiklik yapabilir herhangi bir ek yazılım yüklemek zorunda kalmadan.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..

Arkadaşlarınla ​​paylaş