Finale

Finale Windows için Ücretsiz İndirin

Finale ile finansal hedeflerinize ulaşın.

4.2/5 (9 Oys)
161 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Finale Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Finale 2011 pencereler için

Finale: Müziğinizi kolayca oluşturma, düzenleme ve paylaşma gücü sağlayan nihai müzik notasyonu yazılımı.

İndirme Boyutu 161 MB
Sürüm 2011
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici MakeMusic
Gereksinimler
• Windows XP SP3, Windows Vista SP2, or Windows 7
• 1 GHz processor
• 512 MB RAM
• DirectX 9.0c
• 3 GB free hard drive space
• 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
• DirectX compatible sound card
• DVD-ROM drive
Diğer Platform

Finale güçlü bir yazılım uygulamasıdır. Kullanıcıların müzik oluşturmasına, düzenlemesine ve yazdırmasına olanak tanıyan Windows gösterim. Müzik notasyon yazılımı için endüstri standardıdır, ve profesyonel besteciler, aranjörler, yayıncılar, eğitimciler ve öğrenciler. Finale ile kullanıcılar oluşturabilir her tür müzik için profesyonel kalitede notalar ve parçalar, klasikten caz, rock ve pop'a.

Finale, kullanıcıların içerik oluşturmasına ve müzik notasyonunu düzenleyin. Kapsamlı bir müzik kütüphanesi içerir. semboller, enstrümanlar ve artikülasyonların yanı sıra güçlü bir nota Kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde not girmelerini sağlayan giriş sistemi, akorlar ve şarkı sözleri. Finale ayrıca aşağıdakiler için bir dizi araç içerir: transpozisyon gibi müzik notalarını düzenleme ve biçimlendirme, transpozisyon ve sayfa düzeni.

Finale ayrıca bir dizi oynatma özelliği içerir. kullanıcıların müziklerini oluştururken duymalarını sağlar. Bir dizi içerir piyanolar, yaylılar, üflemeli çalgılar ve perküsyon ve bir dizi ses efekti. ayrıca final için yankı ve koro gibi bir dizi ses efekti içerir. kullanıcıların profesyonel sese sahip kayıtlar oluşturmasına yardımcı olun.

Finale, paylaşım ve yayınlama için bir dizi araç da içerir müzik notasyonu. sağlayan bir dizi dışa aktarma seçeneği içerir. kullanıcıların müziklerini PDF dahil çeşitli biçimlerde paylaşmalarına, MIDI ve MusicXML. Finale ayrıca aşağıdakiler için bir dizi araç içerir: bir dizi şablon ve bir dizi dahil olmak üzere müzik notasyonu yazdırma güçlü yazdırma motoru.

Finale, müzik notasyonu yazılımı için endüstri standardıdır ve profesyonel besteciler, aranjörler, yayıncılar tarafından kullanılır. eğitimciler ve öğrenciler. Kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar müzik notasyonu oluşturmak ve düzenlemek için özelliklerin yanı sıra oynatma ve paylaşma özellikleri aralığı. Finale ile kullanıcılar şunları yapabilir: her tür için profesyonel kalitede puanlar ve parçalar oluşturun müzik.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.