Free Audio Recorder

Free Audio Recorder Windows PC için indirin

Kolaylıkla Ücretsiz Ses Kaydedin

4.7/5 (7 Oys)
✔ En sonuncu - Özgür
Free Audio Recorder Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Free Audio Recorder 10.0 pencereler için

Ücretsiz Ses Kaydedici ile Her Sesi Yakalayın - Bilgisayarınızdaki Herhangi Bir Kaynaktan Ses Kaydetmek İçin Basit, Güvenilir ve Çok Yönlü Çözüm

Sürüm 10.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Accmeware Corporation
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 1 GHz processor
• 512 MB RAM
• 50 MB of free hard disk space
• Sound card

Ses kaydı, modern yaşamın temel bir parçası haline geldi. profesyonel veya kişisel amaçlar için olsun. İle teknolojinin ilerlemesi, artık kayıt yapmak her zamankinden daha kolay özel yazılım kullanımıyla yüksek kaliteli ses.

Bu makalede size en iyi ücretsiz sesi tanıtacağız piyasada bulunan kayıt yazılımı ve size özellikleri ve yetenekleri hakkında ayrıntılı bilgi.

Ücretsiz En İyi Ses Kayıt Yazılımı

Cesaret

Audacity, popüler ve ücretsiz bir açık kaynaklı ses kaydıdır hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygun bir yazılım. BT Windows, macOS ve Linux ile uyumludur ve çeşitli çok kanallı kayıt, gürültü azaltma ve farklı dosya biçimleri için destek. Audacity ayrıca bir dizi sağlar yeteneklerini artırabilen eklentiler.

Ocenaudio

Ocenaudio ücretsiz, kullanımı kolay bir ses düzenleyici ve kaydedicidir. farklı dosya biçimlerini ve örnekleme oranlarını destekler. bir özelliği vardır kullanıcı dostu arayüz ve çeşitli düzenleme araçları sağlar. gürültü azaltma, normalleştirme ve eşitleme olarak. Ocenaudio ayrıca analiz etmenizi ve görselleştirmenizi sağlayan yerleşik bir spektrograma sahiptir. kayıtlarınız.

WavePad

WavePad, ücretsiz bir ses kayıt yazılımıdır. Windows ve macOS. Kesme, kopyalama gibi çeşitli araçlara sahiptir. ve yapıştırmanın yanı sıra amplifikasyon ve gürültü gibi efektler kesinti. WavePad ayrıca bir dizi dosya biçimini destekler ve basit ve sezgisel bir arayüz sağlar.

GarageBand

GarageBand, kullanıma sunulan ücretsiz bir dijital ses iş istasyonudur yalnızca macOS ve iOS cihazları için. bir dizi sunar çok kanallı kayıt, sanal enstrümanlar ve farklı dosya biçimleri için destek. GarageBand şunlar için idealdir: yüksek kaliteli ses oluşturmak isteyen müzisyenler ve podcast yayıncıları kayıtlar.

Sonuç

Sonuç olarak, birçok ücretsiz ses kayıt yazılımı vardır. kayıt ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seçenekler mevcuttur. bu Bu makalede tanıttığımız yazılımlar - Audacity, Ocenaudio, WavePad ve GarageBand - tümü benzersiz özelliklere ve yeteneklere sahiptir bu da onları farklı amaçlar için uygun kılar. seçerek ihtiyaçlarınız için doğru yazılım, kolayca yüksek kaliteli kayıt yapabilirsiniz ses ve kayıtlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

 

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..

Arkadaşlarınla ​​paylaş