Game Jolt

Game Jolt Ücretsiz APK İndir

İsteğinizi işlerken sunucuda bir hata oluştu. bunun için üzgünüm

4.7/5 (14 Oys)
69 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Game Jolt Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Game Jolt 1.1 Android için

Oyuncular için nihai hedef olan Game Jolt ile nihai oyun deneyimini keşfedin!

İndirme Boyutu 69 MB
Sürüm 1.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Game Jolt Inc.
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1GB RAM
• OpenGL ES 2.0
• ARMv7 processor or higher
• 200MB of free storage space
Diğer Platform

Game Jolt, Android için saatlerce süren heyecan verici bir oyundur. eğlence. Basit ve sezgisel arayüzü ile şunları yapabilirsiniz: hemen harekete geçin ve oynamaya başlayın. Oyun özellikleri bir her biri kendine özgü zorluklara sahip çeşitli seviyeler ve engeller. Ayrıca karakterinizi çeşitli özelliklerle özelleştirebilirsiniz. görünümler ve kostümler.

Game Jolt ayrıca çok çeşitli güçlendirmelere ve özel lehinize kullanabileceğiniz yetenekler. Bunları şu amaçlarla kullanabilirsiniz: seviyeleri daha hızlı geçmenize yardımcı olmak veya size avantaj sağlamak için savaş. Oyunda ayrıca kendi puanınızı karşılaştırabileceğiniz bir skor tablosu da vardır. diğer oyuncularla puanlar.

Oyunda kilidini açabileceğiniz çeşitli başarılar da var ilerledikçe Bu başarılar size aşağıdakiler gibi ödüller verecektir: madeni paralar, değerli taşlar ve diğer öğeler. Diğerleriyle de rekabet edebilirsiniz özel etkinliklerdeki ve turnuvalardaki oyuncular.

Game Jolt, Android için saatlerce süren harika bir oyundur. eğlence. Basit ve sezgisel arayüzü ile şunları yapabilirsiniz: hemen harekete geçin ve oynamaya başlayın. Oyun özellikleri bir her biri kendine özgü zorluklara sahip çeşitli seviyeler ve engeller. Ayrıca karakterinizi çeşitli özelliklerle özelleştirebilirsiniz. görünümler ve kostümler.

Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..

Arkadaşlarınla ​​paylaş