Geekbench

Geekbench Ücretsiz APK İndir

Geekbench performansınızı bugün test edin!

4.6/5 (9 Oys)
506 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Geekbench Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Geekbench 6 6.0 Android için

Cihazınızın performansını Geekbench ile test edin ve saniyeler içinde doğru, güvenilir sonuçlara ulaşın!

İndirme Boyutu 506 MB
Sürüm 6 6.0
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Primate Labs Inc.
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• 1GB of RAM or more
• 64-bit processor
Diğer Platform

Geekbench: Android için En İyi Yazılım

Geekbench, Android kullanıcıları için en iyi yazılımdır. cihazlarının performansını ölçmek. Bu güçlü ve kullanıcıların hızlı bir şekilde ve cihazlarının performansını doğru bir şekilde test edin. Geekbench ile, kullanıcılar cihazlarının performansını her ikisinde de ölçebilir tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerin yanı sıra cihazlarını karşılaştırın Geekbench Tarayıcısında diğerlerine.

Geekbench, kullanımı ve anlaşılması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. BT kullanıcıların hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayan basit, sezgisel bir arayüz sağlar. ve cihazlarının performansını kolayca ölçün. Ayrıca sağlar kullanıcıların cihazlarının özelliklerini karşılaştırmasına olanak tanıyan ayrıntılı sonuçlar Geekbench Tarayıcısındaki diğer cihazlara performans. İle Geekbench, kullanıcılar herhangi bir performans darboğazını kolayca belirleyebilir ve cihazlarının performansını iyileştirmek için gerekli ayarlamaları yapın performans.

Geekbench ayrıca güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır. kullanır Kullanıcıların verilerini ve sonuçlarını korumak için endüstri standardı şifreleme. BT Ayrıca, kullanıcıların verilerinin saklanmadığından emin olmak için güvenli bir bağlantı kullanır. sınırlı. Ek olarak, Geekbench düzenli olarak güncellenir. en son güvenlik yamaları ile her zaman güncel olduğunu ve özellikler.

Geekbench, Android kullanıcıları için mükemmel bir yazılımdır. cihazlarının performansını ölçmek. Kullanımı kolay, güvenli, ve düzenli olarak güncellenir. Geekbench ile kullanıcılar hızlı ve cihazlarının performansını doğru bir şekilde ölçün ve karşılaştırın Geekbench Tarayıcısındaki diğer cihazlar. Uzman bir kullanıcı olup olmadığınızı veya sıradan bir kullanıcı, Geekbench, durumunuzu ölçmek için mükemmel bir araçtır. cihazın performansı.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..

Arkadaşlarınla ​​paylaş