GenoPro

GenoPro Windows PC için indirin

Soy ağacınızın gücünü açığa çıkarın.

4.4/5 (9 Oys)
6.1 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
GenoPro Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek GenoPro 2020 3.1 pencereler için

Soy ağacınızı GenoPro ile düzenleyin: aile geçmişinizi keşfetmenin kolay ve sezgisel yolu.

İndirme Boyutu 6.1 MB
Sürüm 2020 3.1
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici GenoPro Inc.
Gereksinimler
• Windows 7, 8, 8.1, 10
• 1 GHz processor
• 2 GB RAM
• 1 GB free hard disk space
• 1024 x 768 display resolution
• Microsoft .NET Framework 4.6.2 or higher

GenoPro: Windows İçin Bir Yazılım

GenoPro, Windows için kullanıcılara yardımcı olan güçlü bir yazılımdır soy ağaçları oluşturun, görselleştirin ve paylaşın. Kolay olacak şekilde tasarlanmıştır kullanmak için, ancak kullanıcıların karmaşık aile oluşturmasına yardımcı olacak kadar güçlü ağaçları kolaylıkla Sezgisel kullanıcı arayüzü ile kullanıcılar, sadece birkaç tıklama ile hızlı ve kolay bir şekilde aile ağaçları oluşturun. GenoPro ayrıca kullanıcıların fotoğraf, video ve diğer multimedya öğelerini aile ağaçlarına ekleyerek onları daha görsel olarak çekici ve bilgilendirici.

GenoPro, analiz ve keşif için güçlü araçlar da sağlar aile ağaçları. Ata gibi detaylı raporlar üretebilir. ve soyundan gelen listelerin yanı sıra grafik çizelgeler ve diyagramlar. BT ayrıca soyağacı web siteleri oluşturarak kullanıcıların kolayca aile ağaçlarını başkalarıyla paylaşmak. GenoPro ayrıca şunları içerir: güçlü arama motoru, kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde bulmasına olanak tanır aile üyeleri hakkında bilgi.

GenoPro, soybilimciler, aile tarihçileri ve soy ağacını keşfetmekle ilgilenen herkes. Onunla Sezgisel kullanıcı arabirimi ve güçlü özellikler, GenoPro bunu yapar aile ağaçlarını oluşturmak ve paylaşmak kolaydır. Yeni başlayan biri olup olmadığınızı veya deneyimli bir kullanıcı, GenoPro oluşturmak için mükemmel bir araçtır. ve soy ağaçlarını keşfetme.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..

Arkadaşlarınla ​​paylaş