GetDataBack for FAT

GetDataBack for FAT Windows PC için indirin

Kayıp verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde kurtarın!

4.3/5 (12 Oys)
2.5 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
GetDataBack for FAT Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek GetDataBack for FAT 4.33 pencereler için

En üst düzey veri kurtarma çözümü olan FAT için GetDataBack ile kayıp verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde kurtarın!

İndirme Boyutu 2.5 MB
Sürüm 4.33
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Runtime Software

FAT için GetDataBack güçlü ve Windows için kullanımı kolay veri kurtarma yazılımı. için tasarlanmıştır dahil olmak üzere FAT biçimli sürücülerden kaybolan ve silinen dosyaları kurtarın sabit sürücüler, flash sürücüler ve hafıza kartları. Gelişmiş yapısı ile tarama teknolojisi ve sezgisel kullanıcı arabirimi, GetDataBack için FAT, kaybolan verileri hızlı ve kolay bir şekilde kurtarmayı kolaylaştırır.

GetDataBack for FAT, her türden veriyi kurtarabilir FAT12, FAT16, FAT32 ve exFAT dahil FAT biçimli sürücüler. BT ayrıca hasarlı ve bozuk sürücülerden verileri kurtarabilir, ayrıca biçimlendirilmiş veya yeniden biçimlendirilmiş sürücüler. yazılım basit ve sezgisel bir kullanıcı ile kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır kayıp verileri bulmayı ve kurtarmayı kolaylaştıran arayüz.

GetDataBack for FAT ayrıca size yardımcı olacak güçlü özellikler içerir hasarlı ve bozuk sürücülerden verileri kurtarın. Şunları tarayabilir ve bozuk sektörleri onarmanın yanı sıra bozuk dosyaları tespit edip onarın. Ayrıca hasarlı dosya sistemlerini algılayabilir ve onarabilir; virüsler veya diğer nedenlerle zarar görmüş sürücülerden verileri kurtarın kötü amaçlı yazılım.

GetDataBack for FAT, güçlü ve kullanımı kolay bir veri kurtarma aracıdır Windows için yazılım. Size hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olmak için tasarlanmıştır. dahil olmak üzere FAT biçimli sürücülerden kaybolan ve silinen dosyaları kurtarın sabit sürücüler, flash sürücüler ve hafıza kartları. Gelişmiş yapısı ile tarama teknolojisi ve sezgisel kullanıcı arabirimi, GetDataBack için FAT, kaybolan verileri hızlı ve kolay bir şekilde kurtarmayı kolaylaştırır.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..