Google Classroom

Google Classroom Android için APK'yı indirin

İşbirliği Yoluyla Öğrenmeyi Güçlendirmek

4.3/5 (10 Oys)
46.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Google Classroom Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Google Classroom 8.0 Android için

Google Classroom ile Öğrenimi Güçlendirme: Her Zaman, Her Yerde Bağlanın, İşbirliği Yapın ve Oluşturun!

İndirme Boyutu 46.1 MB
Sürüm 8.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Google
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• 1GB RAM or higher
• 1GB of available storage or higher

Google Classroom, aşağıdakiler için tasarlanmış bir Android yazılım uygulamasıdır: öğretmenlerin ve öğrencilerin işbirliği yapmasına, iletişim kurmasına ve kalmasına yardımcı olun organize. Kullanımı ücretsizdir ve tüm Android cihazlarda kullanılabilir. Google Classroom ile öğretmenler sınıf oluşturabilir, görev atayabilir, ve öğrenci ilerlemesini takip edin. Öğrenciler ödev gönderebilir, alabilir testler yapın ve grup tartışmalarına katılın.

Google Classroom, öğretmenlerin derslerini yönetmesini kolaylaştırır sınıflar. Sınıf oluşturabilir, öğrenci ekleyebilir ve görev atayabilir. Ayrıca öğrencilerin ilerlemesini izleyebilir ve geri bildirimde bulunabilirler. öğretmenler öğrencileriyle iletişim kurmak için Google Classroom'u da kullanabilirler. Duyurular yayınlayabilir, mesaj gönderebilir ve grup başlatabilirler. tartışmalar.

Öğrenciler, ödev göndermek, almak ve almak için Google Classroom'u kullanabilir. testler yapın ve grup tartışmalarına katılın. Onlar da görüntüleyebilirler notları ve öğretmenlerinden gelen geri bildirimler. Google Classroom ayrıca öğrencilerin birbirleriyle işbirliği yapmalarını sağlar. paylaşabilirler dosyalar, birbirinizin çalışmaları hakkında yorum yapın ve üzerinde birlikte çalışın. projeler.

Google Classroom, öğretmenler ve öğrenciler için güçlü bir araçtır. Düzenli kalmayı ve işbirliği yapmayı kolaylaştırır. Öğretmenler sınıflar oluşturun, görevler atayın ve öğrenci ilerlemesini izleyin. öğrenciler ödevler gönderebilir, testler yapabilir ve grup tartışmalarına katılabilir. Google Classroom ile öğretmenler ve öğrenciler bağlantıda kalabilir ve birlikte çalışın.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..

Arkadaşlarınla ​​paylaş