Google Drive

Google Drive PC için Ücretsiz İndir

Google Drive ile yaratıcılığınızın kilidini açın

4.6/5 (9 Oys)
293 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Google Drive Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Google Drive 72.0 pencereler için

Google Drive'ın gücünü açığa çıkarın ve dosyalarınızı güvenli bir şekilde bulutta depolayın - onlara istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişin!

İndirme Boyutu 293 MB
Sürüm 72.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Google

Google Drive nedir?

Google Drive, Google tarafından geliştirilen bir bulut depolama hizmetidir. BT kullanıcıların dosyaları bulutta depolamasına, dosya paylaşmasına ve belgeler, e-tablolar üzerinde başkalarıyla işbirliği yapın ve sunumlar. Google Drive; Windows, macOS ve mobil cihazlar ve herhangi bir web tarayıcısından erişilebilir.

Google Drive ile Neler Yapabilirsiniz?

Google Drive, kullanıcılara çeşitli özellikler ve araçlar sağlar. dosyalarını yönetmelerine ve başkalarıyla işbirliği yapmalarına yardımcı olun. İle Google Drive, dosyalarınızı herhangi bir yerden depolayabilir, paylaşabilir ve bunlara erişebilirsiniz. cihaz, her yerde. Ayrıca başkalarıyla dosya paylaşabilir, işbirliği yapabilirsiniz. ve gerçek zamanlı olarak belgeler oluşturun ve düzenleyin.

Google Drive Windows'a Nasıl Yüklenir

Google Drive'ı Windows'a yüklemek kolaydır. Tek yapman gereken Google Drive uygulamasını Google Drive web sitesinden indirin. Bir kere uygulamayı indirdiniz, başlatabilir ve ile oturum açabilirsiniz Google hesabınız. Giriş yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Google sürücü.

Google Drive'ı Windows'ta kullanma

Google Drive'ı Windows'a yükledikten sonra başlayabilirsiniz dosyaları depolamak ve paylaşmak için kullanma. Her türlü dosyayı saklayabilirsiniz dokümanlar, e-tablolar, sunular dahil olmak üzere Google Drive'da fotoğraflar, videolar ve daha fazlası. Dosyaları başkalarıyla da paylaşabilirsiniz, belgeler üzerinde işbirliği yapın ve belgeler oluşturun ve düzenleyin gerçek zamanlı.

Google Drive'ı Windows'ta Kullanmanın Avantajları

Google Drive'ı Windows'ta kullanmak çeşitli avantajlar sunar. Bu kullanımı kolay, güvenli ve güvenilir. Ayrıca erişmenizi sağlar dosyalarınızı herhangi bir cihazdan, herhangi bir yerden. Ayrıca, size izin verir dosyaları başkalarıyla paylaşmak, belgeler üzerinde işbirliği yapmak ve oluşturmak için ve belgeleri gerçek zamanlı olarak düzenleyin.
Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..