Google Play

Google Play Windows PC için indirin

Google ile her yerden oynayın.

4.5/5 (11 Oys)
36.5 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Google Play Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Google Play 35.6 pencereler için

Google Play'de milyonlarca uygulamayı, oyunu, filmi, TV şovunu, müziği, kitabı ve daha fazlasını keşfedin ve indirin. İster telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda olun, Google Play'de eğlenmek ve üretken kalmak için ihtiyacınız olan her şey var.

İndirme Boyutu 36.5 MB
Sürüm 35.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Google
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• 1 GB RAM
• 1 GHz processor
• 400 MB of free storage space
Diğer Platform

Bu makalede size kapsamlı bir nasıl indirileceği ve indirileceği de dahil olmak üzere Google Play Store kılavuzu uygulamayı, özelliklerini ve avantajlarını yükleyin.

Amacımız, Google Play'in neden bir Android cihazınız için sahip olunması gereken bir uygulama ve nasıl geliştirebileceği genel mobil deneyim.

Google Play nedir?

Google Play resmi bir uygulama mağazasıdır ve dijitaldir Google tarafından sağlanan dağıtım hizmeti. Kullanıcıların göz atmasını sağlar ve çeşitli Android uygulamalarını, oyunları, müzikleri, filmleri, TV şovlarını indirin, ve kitaplar, hepsi tek bir yerde.

Platformda bulunan 2,5 milyondan fazla uygulamayla, Google Play, dünyanın en büyük uygulama mağazasıdır.

Google nasıl indirilir ve kurulur? Oynatılsın mı?

Google Play çoğu Android cihazına önceden yüklenmiş olarak gelir. Cihazınızda yoksa indirip kurabilirsiniz. Google Play web sitesinden alınmıştır.

Google Play'i yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin. Android cihazınız:

Cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın.

Aşağı kaydırın ve "Güvenlik"e dokunun.

Anahtarı konumuna getirerek "Bilinmeyen kaynaklar"ı etkinleştirin. doğru.

Cihazınızın web tarayıcısını açın ve Google Play'e gidin web sitesi.

İndirmeye başlamak için "İndir" düğmesini tıklayın APK dosyası.

İndirme tamamlandığında, başlatmak için dosyaya dokunun yükleme işlemi.

İşlemi tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin. yükleme işlemi.

Google Play'in Özellikleri:

Google Play, onu başarılı kılan çok çeşitli özellikler sunar. Android kullanıcıları için vazgeçilmez bir uygulama.

Google Play'in temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Geniş uygulama seçenekleri

Platformda bulunan 2,5 milyondan fazla uygulamayla, Google Play, dünyadaki en geniş Android uygulamaları yelpazesini sunar. dünya. Şunlardan ihtiyacınız olan hemen hemen her şey için uygulamalar bulabilirsiniz: üretkenlik araçlarından eğlence uygulamalarına.

Otomatik güncellemeler

Google Play, yüklü uygulamalarınızı otomatik olarak günceller. arka plan, böylece her zaman en son sürümlere sahip olursunuz. en yeni özellikler ve hata düzeltmeleri.

Puanlar ve incelemeler

Uygulamaların derecelendirmelerini ve incelemelerini uygulamadan önce okuyabilirsiniz. indirerek hangi uygulamalar hakkında bilinçli kararlar almanıza yardımcı olur yüklemek için.

Aile paylaşımı

Google Play Aile Kitaplığı ile, beş adede kadar satın alınan uygulamalar, oyunlar, filmler, TV şovları ve kitaplar aile üyeleri, Google'ınızı paylaşmak zorunda kalmadan hesap.

Güvenlik

Google Play, indirmek için güvenli bir ortam sağlar ve uygulamaları yükleme. Tüm uygulamalar kötü amaçlı yazılım ve diğerlerine karşı taranır güvenlik tehditleri kullanıma sunulmadan önce indir.

Google kullanmanın faydaları Oynat:

Google Play'i kullanmanın çok sayıda avantajı vardır. dahil:

Geniş bir ürün yelpazesine erişim uygulamalar

Platformda bulunan 2,5 milyondan fazla uygulamayla, Google Play, en geniş Android yelpazesine erişmenizi sağlar dünyadaki uygulamalar.

Kullanımı kolay

Google Play'in kullanımı ve gezinmesi kolaydır, bu da onu kolaylaştırır teknolojik olarak en zorlu kullanıcıların bile bulması ve ihtiyaç duydukları uygulamaları indirin.

Otomatik güncellemeler

Google Play, yüklü uygulamalarınızı otomatik olarak günceller, her zaman en yeni sürümlerle en son sürümlere sahip olmanızı sağlamak özellikler ve hata düzeltmeleri.

Puanlar ve incelemeler

Uygulamaların derecelendirmelerini ve incelemelerini uygulamadan önce okuyabilirsiniz. indirerek hangi uygulamalar hakkında bilinçli kararlar almanıza yardımcı olur yüklemek için.

Aile paylaşımı

Google Play Aile Kitaplığı ile, beş adede kadar satın alınan uygulamalar, oyunlar, filmler, TV şovları ve kitaplar aile üyeleri, Google'ınızı paylaşmak zorunda kalmadan hesap.

Sonuç

Google Play, Android kullanıcıları için vazgeçilmez bir uygulamadır. Android uygulamalarının, oyunlarının en geniş yelpazesine erişim sağlamak, müzik, film, TV şovları ve kitaplar, hepsi tek bir yerde. Onunla kullanımı kolay arayüz, otomatik güncellemeler ve güvenlik özellikleri, Google Play, milyonlarca Android kullanıcısı için başvurulacak uygulama mağazasıdır dünya çapında.


Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..