Graphing Calculator 3D

Graphing Calculator 3D Windows PC için indirin

3D grafikleri kolaylıkla keşfedin!

4.8/5 (13 Oys)
81.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Graphing Calculator 3D Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Graphing Calculator 3D 8.3 pencereler için

Graphing Calculator 3D ile 3D grafiğin gücünü keşfedin - matematik ve bilimin sırlarını açığa çıkarın!

İndirme Boyutu 81.1 MB
Sürüm 8.3
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Runiter Company
Gereksinimler
• Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 or 10
• 1 GHz processor
• 512 MB RAM
• 50 MB of free hard disk space
• 3D graphics card with at least 32 MB of video memory
• OpenGL 1.4 or higher
• DirectX 9.0c or higher

Graphing Calculator 3D, aşağıdakiler için güçlü bir yazılım uygulamasıdır: Kullanıcıların matematiksel görselleştirmelerini ve analiz etmelerini sağlayan Windows üç boyutlu denklemler. Yazılım bir verileri çizmek ve analiz etmek için kapsamlı araçlar seti, çeşitli grafik seçenekleri, güçlü bir denklem dahil çözücü ve çeşitli 3B modelleme araçları. Grafik ile Hesap Makinesi 3D, kullanıcılar kolayca çarpıcı 3D grafikler oluşturabilir, karmaşık denklemleri görselleştirin ve çeşitli şekillerde verileri keşfedin yollar.

Grafik Hesap Makinesi 3D, yardımcı olacak çok çeşitli özellikler sunar kullanıcılar verileri araştırır ve analiz eder. Yazılım, güçlü bir dört değişkene kadar denklemleri çözebilen denklem çözücü, 3B dağılım grafikleri gibi çeşitli grafik seçeneklerinin yanı sıra, çubuk grafikler ve çizgi grafikler. Yazılım ayrıca çeşitli içerir 3D yüzey çizici, 3D dahil olmak üzere 3D modelleme araçları parametrik çizici ve bir 3B vektör çizici. Ek olarak, yazılım, 3B nesneleri işlemek için çeşitli araçlar içerir, 3B döndürme aracı ve 3B ölçekleme aracı gibi.

Grafik Hesap Makinesi 3D, öğrenciler için ideal bir araçtır. karmaşık görselleştirmesi ve analiz etmesi gereken bilim adamları ve mühendisler üç boyutlu denklemler. Yazılımın kullanımı kolaydır ve çizmek ve analiz etmek için kapsamlı bir özellik seti sağlar veri. Grafik Hesap Makinesi 3D ile kullanıcılar kolayca çarpıcı hesaplar oluşturabilir. 3B grafikler, karmaşık denklemleri görselleştirin ve verileri bir çeşitli yollar.

Graphing Calculator 3D, aşağıdakiler için güçlü bir yazılım uygulamasıdır: Kullanıcıların matematiksel görselleştirmelerini ve analiz etmelerini sağlayan Windows üç boyutlu denklemler. Kapsamlı seti ile özellikleri, Graphing Calculator 3D öğrenciler için ideal bir araçtır, karmaşık görselleştirmesi ve analiz etmesi gereken bilim adamları ve mühendisler üç boyutlu denklemler.

Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..